Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől tudok hízni?

Mitől tudok hízni?

Figyelt kérdés

Elég hosszú ideje már 40 kg vagyok pedig sokat eszem ,a munkám miatt néha rendszertelenül. Mit tanácsoltok ebben az esetben.

Nagyon jó lenne ha tudnék hízni.. és nem lennék ilyen vékony..így nem érzem jól magam a bőrömben..😓


2022. dec. 21. 22:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Leírnád egy napi étkezésed és a magasságod?

Kalóriatöbbletben kell lenned, nincs más módszer. Csak lehet, hogy te amit soknak gondolsz az valójában kevés, vagy éppen csak szintentartó kalória.

Számolod a kalóriákat?

2022. dec. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Pajzsmirgy, autoimmun vizsgálatok voltak? Rendszeresség és a napi 3-4x-es étkezés dietetikus tanácsadással szerintem segítene.
2022. dec. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
Mekis kaja. Higgy nekem, hatásos. 20 év, +80 kg majdnem.
2022. dec. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Pizza, baklava kombó. Kajaóscsiga reggelire, tábla csoki délután, marhapöri, vargabéles, piték tömkelege, én most ezeken élek, mialatt vedelem literszámra a Hellt. De eszek hambit nêha, sült kruplival, mert az kell mint vaknak a látás. Engem nem érdekel ezaz egészséges sz*r, legalább jókaz zabálok.
2022. dec. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen kalória többletben kell lenned. Kezd el számolni a kalóriákat. Ha 2500 kcal körül se jön fel semmi (több hétig így étkezve), akkor orvos. Ha nem tudsz egyszerre sokat enni, akkor tudom javasolni az olajos magvakat, és más egészséges, magas kalória tartalmú ételeket. Illetve lehet étkezés helyettesítő shake-eket kapni, amiket plusz étkezésként könnyebben be tudsz vinni, mint egy megpakolt tányérnyi rendes ételt.
2022. dec. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy dietetikust.
2022. dec. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
42%
Mindennap egyél a mekiben, ha lehet ne gyalogolj, sokat lustálkodj közben nassolj csipszet, csokit. Tévézés közben is sokat egyél. Mindig legyen a szádban cukorka napközben.
2022. dec. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
Mindennap 2 üveg nutella. Este 6 zsíroskenyér.
2022. dec. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 NTBS ***** válasza:
82%
Több kalóriát egyél. Keveset mozogj.
2022. dec. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
37%

Szia


Menj evő versenyekre.


Üdvözlettel:

Balatony Kálmán

2022. dec. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!