Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elég kövér voltam de lefogytam...

Elég kövér voltam de lefogytam 23kg-ot már nem vagyok kövér de még van zsir rajtam de nemtudok többet fogyni mitöl lehet?

Figyelt kérdés
kocka hasat szeretnék ezért akarok még fogyni legalább 7kgot de fél éve nemtudok ennél jobban lefogyni pedig ugyan ugy dietazok edzek es kardiozok és még zsir égetőt is ki probáltam ez miért lehet ?
2019. aug. 29. 22:22
1 2
 1/11 anonim válasza:
51%
Remélem tudod, hogy kockahasad nem a diétatól lesz! Kezdj el sportolni, de a diétát se hagyd abba, mert akkor meg átesel a ló túloldalára és csak hízás lesz a vége. Amúgy ha szabad kérdeznem hány éves vagy?
2019. aug. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Ingáztasd a kcal beviteled és talán beindul.
2019. aug. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Milyen nemű vagy?
2019. aug. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
17/F , “kezdjek el sportolni” irtam hogy edzek es kardiozok ez nem sport?
2019. aug. 29. 23:13
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
Neked már nem kardiózni kell hanem izmosodni. Ugye zsírból fogytál, viszont híznod kell de izomra. Ehhez olyan táplálkozás kell plusz tömegelés. Ha már jött fel rád valami mert látod a súlyod de ha méred magad cm-ben akkor nagy változást nem fogsz látni csak minimálisat na az már izom, de ahhoz hogy kockahasad legyen meg formád is akkor már szálkásítanod kell. Tehát kisebb súlyokat kell használnod. Arról meg nem beszélve hogy ha erős is akarsz lenni és nem csak látvány izmot akarsz akkor saját testsúlyos edzéseket is kellene csinálnod. Az sokkal természetesebb erősítési forma az ízületeidet is jobban kíméled vele. Igaz látványban annyira nem leszel fejlett ez tény ezzel számolj de a kockahas azért ott lesz idővel. Na meg ha ennyit fogytál akkor amit látsz magadon löttyedtséget az lehet bőrfelesleg is. Mivel még bőven fiatal vagy az vissza fog húzódni de 1-2 év kell hozzá. Addig meg erősíthetsz és utána már fognak látszódni a kockák.
2019. aug. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem kell többet fogyni, izmosodni kell. Szerintem menj el konditerembe és kérd egy edző segítségét az elején.
2019. aug. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ráérsz te még ezzel foglalkozni, kisgyerek vagy még te ehhez. Tudod hányan cserélnének veled?? Nem hogy még kockás has meg a tököm tudja! Örülj neki, hogy ennyit sikerült elérned és ne ragaszkodj görcsösen a kockás hashoz szerintem. 😉
2019. aug. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Most nem azert de mik ezek a valaszok ne is haragudjatok. Ha o kocka hassal erzezne jol magat nektek mi kozotok van ehhez? Hogy jon ide mas? Lany vagyok es kocka hasam van. Ezt szerettem volna elerni, ezert dolgoztam fel evig! Nem ertem miert elegedjen meg azzal ami van, ezek a gyengebb emberek mottoja. Kocka hasad kerdezo nem attol lesz ha 848182821 felulest csinalsz. Dieta kell oda! Irj ram!
2019. aug. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#5 #8 koszonom
2019. aug. 30. 13:44
 10/11 anonim ***** válasza:
Te is csak másoknak akarsz megfelelni kérdező. Azért akarsz még pluszban kockás hasat. De lehet 3 évbe is bele fog telni, mire kockás lesz a hasad. Egyébként én egy hónap alatt dobtam le tíz kilót, kő kemény edzésekkel. Ja és nem kardiózok, csak néha szoktam csinálni azt is. Ajánlom neked a Home Worouts nevű alkalmazást, abba benne van minden, ami az izmos alkathoz kell, hogy el tudd érni. Fél perces edzések, tíz másodperc pihenő idők a gyakorlatok között! 😉
2019. aug. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!