Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez miért lehet?

Ez miért lehet?

Figyelt kérdés

Ma délelőtt amikor felkeltem, (mert ugye ma éjjel 2kor aludtam el) kezdett el hányingerem lenni, és fájni a gyomrom, utána pedig hasmenésem is volt, illetve még most is érzem hogy valami nincs rendben a beleimmel, mert most sem teljesen múlt el a hányinger.

Nem tudom, hogy esetleg a tegnapi sajtos tejfölös tésztától lehet-e, mert a tejfölt se igazán bírja a gyomrom, vagy pedig attól a kis pezsgőtől, amit a barátnőméknél éjfélkor ittunk, de szerintem a szervezetem nem tudja befogadni az alkoholt 😅

Vagy esetleg csak kialvatlan vagyok.


2023. jan. 1. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy esetleg bármi. Ezt neked laikus kommentelőként látatlanba hogyan jósoljuk meg? Akkor kezdj el agyalni, ha ez a probléma napok múlva is fennáll.
2023. jan. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gerelyke44 ***** válasza:
Nagyon helyesen írja az előttem kommentelő, bármi lehet. A "tejfölt se igazán bírja a gyomrom" azért érdekes lehet. Laktózintolerancia esetleg?
2023. jan. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mára szerencsére elmúlt ez a rosszullét. Nem tudom, kicsi koromban igazából tej-cukor érzékeny voltam, már kinőttem.
2023. jan. 2. 17:59
 4/4 A kérdező kommentje:
Tejcukor*
2023. jan. 2. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!