Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Így talán sikerül 10kg-ot leadni?

Így talán sikerül 10kg-ot leadni?

Figyelt kérdés
A napokban döntöttem mivel kb.15kg felesleg van rajtam ezért mindenképp leszeretném adni. Nekem régebben mikor diétáztam leginkább az vált be hogy csak ásványvízet ittam,illetve kerültem az édességet,káros nasikat pl.chips stb. Illetve 1 héten egyszer edzek. Ezzel a módszerrel sikerülhet a fogyás?
2023. jan. 6. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

“Csak ásványvizet ittam”

Ez mit takar? Remélem nem azt, hogy mellette nem ettél semmit mert az iszonyúan káros.

2023. jan. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem,természetesen ettem csak olyan dolgokat ami egészségesebb,pl teljes kiörlésű pékáruk,zöldségek gyümölcsök,hal,csirke, csak az édességet meg a cukros dolgokat kerültem. Nálam az a dolog az ami mindig is hízlaló volt
2023. jan. 6. 20:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Inkább olvasd el ezt a cikket, és érteni fogod, hogyan működik a fogyás:

[link]

2023. jan. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28%

A legutolsó tanulmányok szerint hiába vagy kalória deficitben, akár 700 kalórián is élhetnél, ha az inzulinod nem jól működik, akkor nem fogsz fogyni. Szóval igen, valamennyire fontos a kalória deficit, de nagyon jó, amit te eredetileg akartál: teljeskiőrlésű dolgok, zöldségek, hal/csirke és kerülni a cukrot és egyéb könnyebben felszívódó szénhidrátot.


Mivel nem tudjuk az egészségügyi állapotodat és van-e bajod a cukroddal (lehet te se tudod, ha nem voltál olyan vizsgálaton), ezért jobb szerintem úgy viselkedni, mintha lenne bajod aztán max nem volt.

2023. jan. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A legutolsó tanulmányok? Percenként kerülnek publikálásra új tanulmányok és kutatási anyagok. Belinkelnéd kérlek azt a tanulmányt, ami megállapítja az általad felvázolt tudománytalanságot! Csak mert én minden tanulmányban ennek cáfolatát olvasom.
2023. jan. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!