Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Igaz az az elméletem, hogy...

Igaz az az elméletem, hogy minden egyes élelmiszer altat vagy ébreszt, illetve hajt vagy fog?

Figyelt kérdés
Persze mindkét jelző lehet semleges is vagy olyan alacsony mutatójú, hogy amiatt jelentéktelen, de igaz ez?

2023. jan. 15. 13:18
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem, kifejtem, hogy miért nem.
Egyéb, kifejtem, hogy mi
6 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Igaz az az elméletem, hogy minden ember, aki vizet ivott meghalt, vagy hamarosan meg fog?
2023. jan. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Igen, minden élelmiszer lehet egészséges, egészségtelen, hashajtó, székletfogó, puffasztó, jól emészthető. Az egyén szervezetétől függ.
2023. jan. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nu, most komolyan. Amu
2023. jan. 15. 13:22
 4/6 A kérdező kommentje:
Mármint amúgy meg utcán a beton, abba köss bele, ha kötekedni akarsz!
2023. jan. 15. 13:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Idióta egy kérdés.


A kelkáposztafőzelék altat-e?

2023. jan. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szerintem meg nincs rossz kérdés, max. helytelen, de az is csak annak, aki tudatlan, ami meg nem bűn. Ergo válaszod haszontalan, annak is jelöltem.


Lehet, hogy nem jól fogalmaztam vagy nem a megfelelő szavakat választottam, mert élelmiszer alatt én a magában lévő étel hozzávalókat értettem, mint zöldség, gyümölcs, gabona, fűszer, stb., mert értelemszerűen valami kevert ételben, mint pl. az általad is felhozott kelkáposztafőzelék egy csomó minden van és nehéz megállapítani, hogy mi hogyan hat, hiszen egymásra is hatnak, de ettől még ugyanúgy megállapítható lenne tudományosan.


Nem tudom, hogy hogy mondják az élelmiszerek altató és ébresztő hatását sem hivatalosan, mert szerintem nem így, tán nyugtató és élénkítő, és így pl. angolul választ találnom széles interneten sem egyszerű, de lényeg az, hogy ha nem tudsz hasznos információval hozzájárulni a kérdésemhez, akkor inkább jobb, ha egyáltalán nem is szólsz hozzá, szerintem.


A hasznos hozzászólásokat köszönöm!

2023. jan. 15. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!