Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Három Harmad tanácsait érdemes...

Három Harmad tanácsait érdemes megfogadni?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert már szinte minden biológiai és táplálkozási kérdésemben véleményt mond a kopaszodástól a gluténig. Sokszor vitatott témákban és nagyon magabiztos a véleménye.

2023. jan. 26. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:
35%

Manapság màr minden jött-ment influencer lesz.

A legnevetségesebb a szinte két hete kondiba járó kisfiúk influencerkedéseik...

Az ilyeneket nem lehet komolyan venni,mégis sokan ezt teszik.


Én inkább egy dietetikusra hallgatnék.

2023. jan. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Három-harmad régóta edz és olvassa a vonatkozó tanulmányokat amik készülnek. Ő mindentudó? Nyilván nem, de amiket mond eléggé összhangban van azzal amit a külföldi, hitelesebb testépítők is mondanak.
2023. jan. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Nem azt mondom, hogy vakon tedd tűzbe érte a kezed de sokkal inkább érdemes rá hallgatni mint olvasgati a 2001-es shopbuilder cikkeket a jumboról, glutaminról meg anabolikus kerítésről.

De olyan őrült sok dolgok tőle se várj, inkább azoknak jó akik lusták utána keresni maguk a dolgoknak.


Amúgy naturál szinten impresszív fizikummal bír.

2023. jan. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Kezdőként tanulni tőle pár dolgot szerintem jó
2023. jan. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha kételkedsz bárki állításában (legyen az DietGainz, Három Harmad, Páldi Gabi, Gyergyószegi Feri, akárki), akkor tessék megnyitni egy tudományos adatbázist (pl. PubMed), és utánanézni az adott témának. A gond az, hogy már mindenki tudósnak képzeli magát csak azért, mert megnézett két Torma Valentin videót, és úgy hivatkoznak tanulmányokra, hogy valójában el sem olvasták azokat, csak az adott influenszer, aki a tegnapi podcastban szerepelt.
2023. jan. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Miért választási eredményről nevezte el magát?
2023. febr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem elég jókat mond alapvetően.
2023. márc. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Persze biztos jobban ért hozzá mint egy laikus, de én nem tudom minden szavát szentírásnak venni. Már csak azért sem, mert fogyás tekintetében abszolut nem azt tapasztaltam amit ő állít.
2023. márc. 25. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

6. Nem arról nevezte el magát🙈, hanem az életmódjáról lényegében.

- alapvetően egészségesebb étrend

- mozgás

- mentális egészség

2023. márc. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!