Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az emberek miért nem vegetáriá...

Az emberek miért nem vegetáriánusak?

Figyelt kérdés
Minden ember tudja, hogy megölik az állatokat, hogy húst egyenek, és mégis esznek húst az emberek. Ezzel támogatják az állatok megölését.
2023. jan. 27. 18:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Az emberi faj mindenevő, mint ilyen húst is eszik.
2023. jan. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%
Nézz utána, hogy néz ki a mindenevő fogazat aztán kukkantsd meg a tükörben a fogaidat.
2023. jan. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%
Mert azon a kaján csak vegetálni lehet.Dolgozzál kemény fizikai munkát,aztán magadtól is rájössz.
2023. jan. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
45%
Hiányzik belőlük az emberség.
2023. jan. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Az emberek már az ősidőkben is megölték az állatokat, hogy húshoz jussanak. A zöldség termesztés később lett.
2023. jan. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
36%

Egyáltalán nem hat meg hogy megölik az állatokat, mert buta ösztönlények, nincsen öntudatuk, azt sem tudják hogy léteznek. Majd ha hozzámszól a tehén hogy légyszi ne ölj meg mert öntudatra ébredtem és szeretem a családom, akkor végállomás leszek. A delfinek, és bálnáknak pl van öntudata, az ő megölésüket nem támogatom.

És a haszonállatokat is emberi körülmények között kellene tartani , mielőtt levágják őket.

2023. jan. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%
Én nem azért hagytam abba, mert megölik az állatokat, hanem mert rendszeresen rosszul voltam a nehéz, húsos ételektől és egy idő után nem kívántam. Teljesen jó így.
2023. jan. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
A kérdező honnan tudja, hogy a növénynek nem fáj-e, amikor megeszik?
2023. jan. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez nagyon idegen a kultúránktol. Magyarok vagyunk. Disznó , csirke, marha, hagyma ….. de én is ki fogom próbálni , hogy lecsökkentem a hús fogyasztasomat mert vannak hátulütői. Egyébként ha kemény fizikai munkát végzel is lehet vegetáriánus kent élni , csak nem olcsó dolog. Ha be akarod vinni a fehérjét akkor túró tojás sajt napi szinten kell hogy menjen
2023. jan. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Tejtermékekkel és tojással is baj van.

Az a baj a tejjel, hogy a boci csak akkor ad tejet, ha vemhes.

Az utódot, ha nem nőstény akkor nagy valószínűséggel megölik.

Meg ha nőstény is, de nincs neki helye, szintén megölik.

A tojással az a baj, hogy a tyúkot csak addig hagyják életben, míg eleget tojik. Ha csökken a teljesítménye, kevesebb tojást tojik szintén megölik.

2023. jan. 27. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!