Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit gondoltok a kreatinról...

Mit gondoltok a kreatinról ebben a témában?

Figyelt kérdés
Rengeteget kutattam azügyben, hogy a kreatinnak milyen mellékhatásai/ hátrányai lehetnek. Ami folyamatosan szembe jött sokaknál, az a hajhullás (vagyis inkább az, hogy miután kihullik, nem nő vissza). Azt is olvastam, hogy férfiaknál az androgén alopéciára hajlamos embereknél jellemző ez. Nőknél hogy van ez? Nőkre is ugyanúgy vonatkozhat ez a hajritkulás/ hajhullás kreatin szedése alatt? Kíváncsi vagyok a tapasztalatokra.

2023. febr. 10. 17:09
 1/1 anonim ***** válasza:
48%

Én férfi vagyok és kreatinoztam edzés alatt. Nem hullott a hajam, viszont a feltöltési szakaszt óvatosan kell, mert hasmenést okoz.

Egyébként tényleg durván megdobja a fizikai teljesítményt. Csak elég drága cucc, ezért abba hagytam.

2023. febr. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!