Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Azok akiknek nem büdös mit...

Azok akiknek nem büdös mit esznek hogy ne legyen büdös?

Figyelt kérdés
Vannak ilyen műcsajok. A pasik oda meg vissza vannak értük én meg csak álmodni tudok arról hogy úgy nézzek ki mind ők cserébe tizenkettő egy tucat hülyék mind. De amikor a plázában voltam a vécén akkor pont egy ilyen lány nagy dolgot csinált mellettem (hallottam mert a szomszéd fülkében volt) amikor kijöttünk nem érzett semmi szag rajta. Én viszont ha csak szellentek egyet már tele van az egész véce a szagával. Az ilyen lányok mit esznek mit isznak hogy nem büdös se a fingjuk se a szaruk?

2023. febr. 13. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

Vannak itt mániákus privát üzenetküldő egyedek, akik a férfi nemhez tartoznak és mindenkire ráírnak, akiről kiderül, hogy nőnemű. Kíváncsi vagyok, hogy erre rárabolnak-e. 😂

Szerintem kevesebb húst esznek és több olyan dolgot is, ami segíti az emésztést. Gondolom a genetikához is van némi köze.

2023. febr. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki jól néz ki, meg ad magára, az ugyan miért lenne hülye? Nyilván van annyi esze valakinek, hogy ha a külsejére odafigyel, akkor az étkezésére is. De azzal biztos nem foglalkozik senki, hogy elemezgesse más vécézését a szomszéd fülkében. Ritka nagy nyomi lehetsz, ha még mások kakijára is irigykedsz. xD
2023. febr. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jó nagy bunkó vagy te is akkor 2-es! Nem irigykedek csak én is szeretném ha nem lenne büdös a vécéfülke utánnam. Nem vagyok nxomi csak büdöset sem akarok csinálni ennyi kész
2023. febr. 13. 21:42
 4/9 anonim válasza:
24%
2. válaszoló jó nagy paraszt vagy! A kérdező sem fogalmazott a legjobban de segíteni te sem akartál csak belerúgni a földön fekvőbe! Ne fogyassz kókusztejet brokkolit káposztást karalábét retket hasolnó zöldségeket. Tejtermékek tojás bab is felejtős. Kevesebb levegőt nyelj le. Ne igyál szívószállal vagy szénsavas üdítőket ne rágózz... Igyál sok vizet. Az a baj hogy tele van az internet de magyar nyelven alig írnak. Az ilyen bunkó parasztokkal meg ne törődj :-)
2023. febr. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem vagy gáz. Irigykedsz azokra a csajokra, ahelyett, hogy magadból próbálnád kihozni a legjobbat, ráadásul rhadtul előítéletes is vagy.


Azok a műcsajok zöme diplomás nő, és a jórészük nem véletlenül néz úgy ki, ahogy, és most nem a sanyargatom magam nőkre gondolok, hanem akik pl táplálkozástudományt tanultak akár az egyetemen.


A hozzád hasonló irigy hüpik ezerszer rosszabbak egyébként bárkinél :)

2023. febr. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja hát apus anyus alájuk rak mindent úgy könnyű a diploma! A olyan falusi lányokra mint én meg rá se néznek mert mi nem vagyunk olyan szépek meg kaphatósak max jól kinevetik mint te is!
2023. febr. 14. 17:37
 7/9 A kérdező kommentje:
Hagyjuk inkább ne írj többet ide kókusztej brokkoli káposzta karalábé retek tej tojás bab nincs többé kész ennyi
2023. febr. 14. 17:44
 8/9 A kérdező kommentje:
üzenetet meg nem kértem soha
2023. febr. 14. 17:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Jah, tényleg az a bunkó paraszt, aki tanult, igényes, ápolt, csinos, és ad magára, meg kulturáltan használja a mosdót nyilvános helyen, véletlenül sem az, aki trágárul, közönségesen beszél, meg másokra irigykedik. Munka mellett is lehet tanulni, sokan teszik ezt, én is folyamatosan tanulok, nem csak azért, hogy anyagilag jobban járjak, hanem mert tudni jó. Falun is vannak csinos lányok, a genetika nem a lakhelyek alapján van elosztva. A változást kicsiben kell elkezdeni: otthoni torna, jóga, futás, kedves mosoly, egy jó frizura, próbálgatni, milyen színek állnak jól, ilyeneket hordani, az alkatodhoz, meg stílusban egymáshoz passzoló ruhákat keresni akár turkálóból is, kevés kéntartalmú és puffasztó ételt enni, duolingoval angolozni, stb. Sok kicsi sokra megy, az utálkodás és az irigykedés csak visszahúz.
2023. febr. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!