Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen étrendet kövessek,...

Milyen étrendet kövessek, hogy végre sikerüljön híznom valamit?

Figyelt kérdés
60 kg-os férfi vagyok és nagyon örülnék már, ha végre elkezdenék hízni. Nézegetem, hogy mi hány kalória, de nem igazán kezdődik el a gyarapodás. Konkrét étrendeknek nagyon örülnék. Illetve, ha írnátok magas kalóriatartalmú ételeket.

2023. febr. 22. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Inkább edzeni menjél, az izom jó nehéz.

Szépen, látványosan nőne a súlyod, és mellé még az erőd is.

2023. febr. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ahhoz is megfelelő étrend kell, azt meg ugyanúgy nem tudom.
2023. febr. 22. 23:52
 3/5 anonim ***** válasza:
De ha jó helyre mész, akkor tudnak segíteni ebben is.
2023. febr. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem lehet konkrét étrendet írni, mert mindenkinek máshogy reagál a szervezete, ezért logikákat szoktak mondani. De egyszerűen, ha több kalóriát viszel be mint amennyit felhasználsz akkor hízni fogsz. Edzéssel pörgetheted az anyagcseréd, hogy több tápanyag épüljön be, ezzel is hízhatsz feltéve, hogy pótolod rendesen.

Inkább írd le, pontosan miket és mennyit eszel. Milyen magas vagy, sportolsz-e? Hány éves vagy? Akkor lehet gondolkozni, hogy mi lehet a baj.

2023. febr. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

178 cm vagyok és 20 éves múltam. Reggeli, vacsora, kettő, négy pirítós, ebédre általában leves és főtt étel.

Van, hogy napközben bejátszik még egy főtt étel, vagy egy kis nasi. Ennyi.

2023. febr. 23. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!