Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a tömegnövel turmixról? Gainer shake 35-nek neveztem el. Kipróbálnátok?

Figyelt kérdés

35 gr tejsavófehérje valamilyen scitec/biotec vagy just whey (általában vaníliás, szerintem azzal a legfinomabb)

50 gr zabpehely

1 db banán

20 gr mogyoróvaj Gymbeam

100 ml tej

víz


ízre folyékony győri édes keksz :P

ha unalmassá válna az íz (kicsi rá az esély) akkor teszek bele kakaóport vagy fahéjat, esetleg áfonyát, epret.

ez kb 630 kalória (gyümölcs nélkül)


fél csomag sütőporral + 1-2 tojással, kis sóval turmixolva szerintem palacsintát is lehet belőle sütni, de ezt még nem próbáltam.



2023. febr. 23. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha te ezt megtudod inni akkor váljék egészségedre...:D

Nálam a cifra jönne max tőle..

2023. febr. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Tömegnöveléshez nyilván jobb, mint a sima fehérje, de csodát nem ettől kell várni. Inkább 550 kcal, 40g fehérjével.


Ha pl. az én példámat nézed, napi 3800kcal és kb 180-200g fehérje kéne nekem a tömegeléshez, akkor abban pl. elenyésző ez a tumix. Én van, hogy dupla aadag fehérjét rakok bele, több zabbal, illetve iszok mellé egy töminövi port. Így tudtam felmenni 113 kg-ra. 115 a cél ;)

2023. febr. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

ma 15:19

minden nap iszom, teljesen jól vagyok tőle :D

2023. febr. 23. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!