Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gainer 737 vélemények/tapaszta...

Gainer 737 vélemények/tapasztalatok?

Figyelt kérdés

[link]

Valakinek tapasztalata esetleg?

Úgy tervezném, hogy 2 adag naponta (60g fehérje, 120g ch).

Viszont ahogy olvastam, tartalmaz búzafehérjét, ez jelenthet valami hátrányt/problémát?


Kezdőnek mondanám magam (3 hónapos edzési múlt), szeretnék némi kiegészítőt fogyasztani, ezt találtam a legjobb ár-érték arányban a leírások alapján. Eddig nem fogyasztottam semmi ilyesmit, viszont nem jön rám semmilyen étrenddel súly. 70kg 180cm vagyok, 20/F. Gondoltam hátha az étrend mellé (mert az alapján megvan a 2xtskg fehérje+4-4,5tskg ch is), mert az kevésnek bizonyult a gyarapodáshoz, többet enni meg nem tudok szilárd kaját!


Szóval, jó választás lehet? Vagy inkább egy 80-as fehérje dextrózzal kombó?


2019. máj. 5. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Inkabb fehérje 50g dextrózzal.
2019. máj. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni mennyi a cukortartalma, így hogy nincs is feltüntetve nem ajánlom. 70 kilósan nincs szükséged tömegnövelőre, bulkolj, olyan nincs hogy 3000 kcal-t nem tudsz bevinni. 3 hónapnyi edzés után még kib*szott dinamikusan tudsz fejlődni jó étrenddel és jó edzéssel.
2019. máj. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hiába van meg a napi ch, fehérje, nem nő a testsulyom. Ezert akarok valami kieegszitot.
2019. máj. 6. 08:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Kalóriatöbblet kell, nem csak a makrók. Nem kell számolgatni csak tartsd 3000kcal felett ha nőni akarsz.
2019. máj. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mennyi cukor van benne? Milyen fehérjével van dúsítva? Mert az sincs kizárva, hogy szója van benne
2019. máj. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Részben búzafehérje van benne, cukor tartalomról nem találtam infót, de az igazából lényegtelen, mert ha helyette whey+dextrozt hasznalok, abbol a dextroz 90% cukor,nem?
2019. máj. 6. 10:59
 7/7 anonim ***** válasza:
nem dextróz kell, hanem fehérje + zabliszt
2019. máj. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!