Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az állandó éjszakai munka...

Az állandó éjszakai munka okozhat elhízást, illetve, ha igen, akkor miért?

Figyelt kérdés

2023. febr. 27. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az konkrétan nem, de ha emiatt teljesen felborul az étkezésed (más időpontban, nincs rá idő úgyhogy kevésszer eszel sokat, éjszaka eszel stb) az igen.
2023. febr. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Még mindig a kaja okozza.
2023. febr. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mert a kaját, ha nehezen is, de szeretném szabályozni, de az éjszakai munka többlet jövedelmére szükségem van. Nem állítom, hogy könnyű.
2023. febr. 27. 19:47
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. 7 évig dolgoztam csak éjszaka és egy ropi voltam. Aztán évekkel később kezdtem elhizni.
2023. márc. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az élőlények az évmilliók alatt sötét-világos ütemes váltakozásához szoktak. Ennek felborulása okozhat problémákat, akár hízást is. A villany feltalálása óta eltelt rövid idő nem elég az alkalmazkodáshoz. Pár százezer év alatt biztos kialakulna egy olyan embertípus, akinél már nem jelentene problémát az éjszakai műszak.
2023. márc. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Sajnos nem, pedig én szívesen híznék. Hiába vagy fent éjszaka, a szervezeted nem szokta meg, hogy akkor eszel, ezért nem is tudnál sokat enni.
2023. ápr. 3. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sajnos el vagyok hízva.
2023. ápr. 3. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!