Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hormonok miatt folyamatos...

Hormonok miatt folyamatos éhségérzet gyötör. Hogy álljam meg az evést?

Figyelt kérdés
Konkrétan egy lovat meg bírnék enni azt érzem, pedig már így se tudnám felsorolni, hogy miket ettem ma. Csak eszek és eszek és minél többet eszek, annál jobban kívánom.

2023. márc. 1. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Igyál vizet!

Szopogass valamilyen cukorkát, - lehetőleg olyat, amely jót tesz az egészségednek!

2023. márc. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Miért baj ha eszel többet?
2023. márc. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Én antidepresszánstól vagyok állandóan éhes. Nekem segít, hogy mindig eszek egy kis adag zöldséget is az étkezések mellé.
2023. márc. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos a nassolnivalót kívánom nagyon. Nápolyi, gumicukor, sajt, cukros üdítőital, chips, mirelit kaja…
2023. márc. 1. 16:51
 5/7 anonim válasza:
És minden nap sokat eszel? Hizol is?
2023. márc. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem, az elmúlt két napban probléma ez.
2023. márc. 1. 20:44
 7/7 anonim ***** válasza:
66%

1. ha esetleg éhezteted magad vagy túl alacsony a súlyod - mivel alap infókat nem adtál meg, de gyanús, hogy te vagy a 16 éves anorex csaj - még szép, hogy mindent felfalnál

2. ha csak átmeneti pl menzesz, akkor nem azon a 2-3 napon múlik.

2023. márc. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!