Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit csináljak hangos emesztésre?

Mit csináljak hangos emesztésre?

Figyelt kérdés
Alapvetően laktózérzékeny vagyok de szedek laktáz tablettát de olyan mintha nem használna...vagyis már annyit használ hogy nem szaladok egy tejet tartalmazo étel után a wcre de ugyanugy puffadok meg hangos a hasam. Nemtudom mit tegyek és nagyon kellemetlen mikor a barátomnál alszok es félek hogy nehogy hallja mert nekem nagyon kellemetlen esténként mikor nála alszok. Jelenleg próbálkozom a Probium 7 -tel mert ajánlották dr nem szedem elég régóta kb 4 napja azt sem tudom hogy ez mikor fejtené ki hatását. Meg jelenleg a dmben vettem egy Mivolis gyonor és bélnyugtató kapszulát de az sem használ. Valaki esetleg tudna valamit ajánlani hogy ne kelljen kellemetlenül éreznem magam mashol ahol csak egy kis ideig csend van? :)

2023. márc. 8. 01:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ez zavarja a barátodat, inkább hagyd ott a fenébe. Annyit nem ér egy pasi sem. Téged meg végképp ne zavarjon.Fogadd el, szeresd magadat úgy ahogy vagy.

Hajrá csajszi!

2023. márc. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez elofordul mindenkinel. Vezess etkezesi naplot, kiderulhet, hogy mi okozza. Sok folyadek segithet. Keruld a cukros dolgokat, s az edesitoszert is / nekem az kavart be brutalisan./ Ne erezd magad rosszul. A baratod elfogadja. Az emesztes hangokat ad ki.
2023. márc. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha lassan, a falatot sokszor megrágva nyeled le, akkor kevesebb levegőt nyelsz. A kiegyensúlyozott párkapcsolat jele, hogy természetes szükségleteinket nem nyomjuk el és nem szégyenkezünk miatta (természetesen bizonyos illemszabályokat betartunk).
2023. márc. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!