Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan vessek még időben...

Hogyan vessek még időben véget a kémyszerevés kialakulásának?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy egyelőre egyáltalán nem vagyok kövér, sőt, a BMI-m 17 körül van, úgyhogy kifejezetten vékony. Na most, én anorexiából gyógyulok. Hetente egyszer 2500 körül eszek és ez nagyon nagy bűntudatod kelt bennem. Alapjáraton 1600-2000 között eszem mostanában, a 2000 a max, de félek, attól is hízok, mert ugyan minden nap van testmozgás, 2 napon intenzíven, de félek hogy rossz vége lesz. Mennyit kéne ennem hogy ne hízzak el?
2023. márc. 10. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Most az a lényeg, hogy megerősödj, hidd el, sokkal csinosabb és boldogabb leszel, tapasztalat. A 2500 nem sok, én ennél többet is ettem, mostmár beállt a súlyom és nem eszek annyit, mint hízás alatt, ne aggódj, nem fogsz elhízni ha odafigyelsz és egészségesen eszel. Esetleg egy evési tervszerű ((nem kell betűről betűre mindent beállítani) is segíthet, ha nagyon bizonytalan vagy. Pl. Reggeli 1 kifli+ joghurt +gyümölcs stb
2023. márc. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha valami kérdésed van privátban is szívesen válaszolok, már voltam hasonló helyzetben mint te.
2023. márc. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Anorexiából gyógyultam fel. Amikor igazán szükségem volt a plusz súlyra (nem vicces a 35 kg :( ) akkor 3000 kcal-t ettem/nap. A kórházas időszak nagyon rossz volt, azt jobb elkerülni. Nekem azt segített, hogy semmiképpen sem akartam oda visszajutni. Nem, nem sok egyáltalán a 2500. Én nem is mozogattam ameddig nem értem el egy bizonyos súlyt. Csak legyél bátor, és küzd le a fejedben élő ,,gonosz barátnőt,,. Ha kérdésed van nekem is írj nyugodtan privátban. Jobbulást
2023. márc. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!