Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A lent leírtak alapján le...

A lent leírtak alapján le tudnék valamilyen módon fogyni vagy engedjem el?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy jelenleg se vagyok az a sovany alkat és eléggé “falánk” termeszet vagyok és nagyon szeretek enni. Mozogni meg egyszeruen semmi idom nincsen hogy kiegyenliteném. Lehet igy tenni valamit?

2023. márc. 19. 18:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha semmi időd nincs, de otthon azért kicsit ráérsz, akkor vegyél egy szobabiciklit, tedd a tévé elé, és minden nap 30 percet bringázz.

Ha olyat veszel amire lehet laptopot is tenni, akkor még dolgozhatsz is közben.

2023. márc. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
Befejezed a zabálást és mozogsz. Nincs más út.
2023. márc. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem csak az evés visszafogásával vagy sportolással lehet fogyni, de tény, ez a két tényező nagyon fontos.
2023. márc. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

Olvasd el ezt a cikket feltétlenül:

[link]

2023. márc. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"Nem csak az evés visszafogásával vagy sportolással lehet fogyni, de tény, ez a két tényező nagyon fontos."


Hanem mivel még? Ráolvasással?

2023. márc. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%

"Hanem mivel még?"

Gondolom mindjárt jön valami szénhidrátcsökkentéssel, vagy valami ketogén ökörséggel. Na mindegy, tényleg olvasd el a 4. válaszban belinkelt írást, kedves kérdező.

2023. márc. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Mozogni meg egyszeruen semmi idom nincsen hogy kiegyenliteném."


Jó kis kifogás :) Tipikus.


Nekem azt nem adja be senki, hogy valakinek nincs naponta 1 órája saját magára. Azt elhiszem, hogy valaki egy lusta dög, azt is el tudom hinni hogy át kellene szerveznie a napját, hogy 1 órája felszabaduljon, de hogy nincs időm mozogni a legnagyobb kamu.

2023. márc. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Nekem azt nem adja be senki, hogy valakinek nincs naponta 1 órája"

Még csak napi 1 óra sem kéne. Ha heti két-három alkalommal szánna sporttevékenységre 1 órát, akkor már le is lenne tudva az egészséges élet nulladik lépését képző mozgás. Ettől függetlenül a fogyás továbbra is a kalóriadeficiten múlik egyedül, és ha a kérdező a kalóriaszámolás alapjaival sincs tisztában, akkor nem csoda, hogy nem sovány.

2023. márc. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#4 #6 köszönöm szépen!

#7 képzeld tényleg nincsen, mert 1000+1 féle betegségtől és testi panasztól szenvedek amikkel folyamat kezelésekre kell jérni, 8-9 óra iskola után és bejárós is vagyok

2023. márc. 19. 20:55
 10/14 anonim ***** válasza:

Nincs időd mozogni? De gyakorin kérdést kiírni meg vàlaszolgatni van? Nem, amúgy ilyen nincs. Mindenkinek arra van ideje amire szán.

Este tv nézés helyett pl elmegy egy gyors tempójú órás sétára, / vesz egy szobabiciklit és pl 30 percet teker rajta+ 30 percet tornázik miközben sorozatot/ filmet néz igény szerint stb stb.

Ha azt mondod álmos/ fáradt vagy a korán keléstől az hihetőbb kifogás, de még akkor is csak kifogás.

Mindenki fáradt, de attól még lenni kell időnek az egészségre, különben idővel muszáj lesz időt szakítani a betegségekre.

Engem nagyon kikészít, hogy korán kell kelni , a meló miatt, majd 8órát dolgozom, a vègefelé már majd felborulok olyan álmos vagyok, utána mégsem hazajövök dögleni, hanem előbb lenyomom a 2 órás edzésemet, amit minden hétköznap megteszek, különben bizony gyorsan visszahíznám a lefogyott kilóimat. Mellette persze nyilván diétázom is, odafigyelek az étrendemre.

Sajna ez van, nagyon hízékony vagyok, így jártam. Ehhez kellett alkalmazkodnom.

Akkor is tenni kell magunkért ha nem akarunk betegek lenni. ( Esetedben még jobban beteg lenni)

2023. márc. 21. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!