Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A lent leírtak alapján le...

A lent leírtak alapján le tudnék valamilyen módon fogyni vagy engedjem el?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy jelenleg se vagyok az a sovany alkat és eléggé “falánk” termeszet vagyok és nagyon szeretek enni. Mozogni meg egyszeruen semmi idom nincsen hogy kiegyenliteném. Lehet igy tenni valamit?

2023. márc. 19. 18:37
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

#10 hat sajnos tv nezes , szamitogepezesre sincs idom

De azt nagyra tisztelem hogy neked minden nap van erre 2 orad és faradtsag ellenere is megcsinalod

Korabban nekem is sikerult ez de már nem…

2023. márc. 21. 12:12
 12/14 anonim ***** válasza:
Mint írták deficit. Én is fogytam már mozgás nélkül. De nem fogsz túl jól kinézni.
2023. márc. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
12. Ezzel az a baj, hogy mozgás nélkül baromi keveset lehet csak enni ha az ember fogyni akar. Ki bír koplalni egész életében?
2023. márc. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#13. Nálam működött. Kocogsz 1-2 órát, nem égetsz el vele eget rengetően sok kalóriát és csak megjön az étvágyad. Nálam legalábbis ez volt, nem mindenki ugyanolyan.
2023. márc. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!