Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen tápláló és egészséges...

Milyen tápláló és egészséges reggeliket ismertek? Szeretnék fogyni, de nem éhezni.

Figyelt kérdés

10 kilót fogytam fogyókúrázás nélkül. De itt stagnált a súlyom. Szeretnék még fogyni. Viszont azt érzem, hogy a reggelire nagy szükségem van.


Tudnátok mondani ötleteket? A smoothie-t szeretem, szoktam készíteni. A zabkását viszont nagyon nem.


2023. febr. 16. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
Szia! Tojàsbòl készûlt reggeli kivàllò, mert egészséges és nem hizlal.
2023. febr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

"Tojàsbòl készûlt reggeli kivàllò, mert egészséges és nem hizlal"

Hízlalni a kalóriatöbblet hízlal, ha pedig kalóriatöbbletben vagy, akkor minden hízlal, ha nem vagy kalóriatöbbletben, akkor semmi nem hízlal. Továbbá mi az, hogy a tojás egészséges? Mitől egészséges? Egyáltalán mit jelent az, hogy egészséges? Ez a fogalom a dietetikában nem létezik, csak a Femcafe.hu-n.

Kérdező, mennyi a napi kalóriabeviteled?

2023. febr. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden egészséges, ha mértékkel eszed, csak ugye sokan a femina meg hasonló szennyoldalaról indulnak ki :D
2023. febr. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Rántotta vagy tükörtojás az erre egész jó.

Ami még elég laktató, hogyha megfőzöd a tojást.


A babos rántotta szerintem elég jó, finom és laktató és ha eszel hozzá még egy szelet teljeskiőrlésű kenyeret, el leszel ebédig azért.


Bónusz tipp, ha főtt krumplit csinálsz, az is nagyot laktató, én olykor mikróban csinálom meg, mert gyorsan meg van, villával megszúrkálod és 6-8 percre be teszed, utána ha simán bele megy a villa eheted is.


Ha iszol sok vizet is segít, esetleg tea.


Ha érdekelne más ötlet mondok szívesen.

2023. febr. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!