Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehetséges hogy azért lettem...

Lehetséges hogy azért lettem alacsonyabb a kelleténél mert mindig kimerült voltam és keveset ettem tinikoromban?

Figyelt kérdés

Szüleim magasak, kiskorban sem voltam sosem alacsony gyerek, mindig a tornasor eleje fele álltam.

De aztán tinikorban mindig korán kellett kellnem, későn feküdtem, suliban nagyon elfáradtam a sok tesi miatt, szorongtam és helytelenül táplálkoztam.

(Később kiderült hogy betegségem van és azért nem bírom a tesit).

Lehetséges hogy azért lettem ekkora? Átlag magas vagyok, de a családfából kiindulva sokkal magasabbnak kellene lennem.

Ja meg az is fura hogy már 14-15 éves koromban elértem ezt, és azóta nem nőtem.


2023. ápr. 4. 17:17
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Mondhatjátok hogy oké ezek átlagos dolgok, de ezek engem annyira kinyírtak akkoriban hogy olyan voltam mikor hazaértem mint egy hulla.
2023. ápr. 4. 17:18
 2/12 A kérdező kommentje:
Gondolom a betegség rátett jó sokat, meg a folyamatos hajnali kelés, szorongás.
2023. ápr. 4. 17:18
 3/12 anonim válasza:
vótmá
2023. ápr. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy baromság. Lehet nem a szüleidre hasonlítasz, hanem a nagyszülőkre.


A test magasságot soha nem befolyásolta az életvitel. Max a súlyodat, de nem a magasságot!

2023. ápr. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Persze. Nekem is volt hasonló, amikor egyetemre mentem és normálisan kezdtem el táplálkozni, utólag visszagondolva nem is értettem, hogyan bírtam ki a napokat úgy, hogy néha csak egy szendvicset vittem, utána meg du. négykor kajáltam először normálisan. Azért aztán volt, hogy menzán is ettem, hamarabb feküdtem, hogy kipihenjem magam reggel 5.30-ra... meg stb. de azért túlnyomó részt nem ez volt a jellemző. A táplálkozás nagyon fontos, nem véletlenül hangsúlyozzák annyira.

De azért a te esetetben nem feltétlenül csak ez lehet a probléma.

2023. ápr. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Biológia 1-es. Leülhetsz.
2023. ápr. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A magasság elsősorban genetika és nem csak a szülők magassága határozza meg. Az is lehet normális, hogy van aki korábban nő sokat és utána ez jelentősen lassul, pedig a korosztálya meg akkor nő még sokat. Lehet ha egészségesebben éltél volna is ekkora lennél, mert ezt örökölted.
2023. ápr. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%

"Szüleim magasak"


Attól még az apád lehetett alacsony...

:)

2023. ápr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

8 apámra hasonlítok:)

és mindenki magas nem csak a szülők

2023. ápr. 4. 17:47
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát, akkor viszont így jártál, ezt kell elfogadni.

Úgy se tudsz ellene mit tenni.

Te vagy a kivétel.

2023. ápr. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!