Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehetséges hogy azért lettem...

Lehetséges hogy azért lettem alacsonyabb a kelleténél mert mindig kimerült voltam és keveset ettem tinikoromban?

Figyelt kérdés

Szüleim magasak, kiskorban sem voltam sosem alacsony gyerek, mindig a tornasor eleje fele álltam.

De aztán tinikorban mindig korán kellett kellnem, későn feküdtem, suliban nagyon elfáradtam a sok tesi miatt, szorongtam és helytelenül táplálkoztam.

(Később kiderült hogy betegségem van és azért nem bírom a tesit).

Lehetséges hogy azért lettem ekkora? Átlag magas vagyok, de a családfából kiindulva sokkal magasabbnak kellene lennem.

Ja meg az is fura hogy már 14-15 éves koromban elértem ezt, és azóta nem nőtem.


2023. ápr. 4. 17:17
1 2
 11/12 anonim válasza:
#9: És a postás?
2023. ápr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Jaj hagyjuk már ezeket a rinyákat. A magyar gyerekek nagy része így nő fel, mégse maradnak törpék.

Annyira rákattantatok erre az életmód befolyásolja a magasságot hisztire, hogy elképesztő.

Nem éheztetek, nem éltetek egy pincébe bezárva évekig, nem voltatok mindennap félholtra verve, miután hazajöttetek 10 évesen a 16 órás napszámból és megettétek a karéj kenyeret napi betevőként stb. Ilyen szintű sanyargatásra kell itt gondolni, mikor a magasságot befolyásoló életvitelről van szó, nem arra, hogy valaki pár évig tiniként alvás helyett a PC-t nyomkodta. Ha utóbbi lenne a gond meg a stressz, én se lennék 188 centi.

2023. ápr. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!