Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Leukémiás betegként nagyon...

Leukémiás betegként nagyon legyengült férfinak mit lehetne még enni adni joghurtokon,pépeken kívül? Fontos hogy laktóz és gluténmentes legyen, és magasabb tápanyag tartalommal, mint pl a nutridrink de ha jól tudom az laktózos.

Figyelt kérdés
2022. jún. 16. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Mit ajánlott az orvos és a dietetikus?
2022. jún. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Ezt komolyan itt kérdezed meg...?
2022. jún. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az orvos egyedül ezeket ajánlotta, babapépek,krémek, és a magyar egészségügy sajnos ilyen , ha magad nem teszel valamit más nem fog...
2022. jún. 16. 12:16
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Kérjétek dietetikus segítségét!

Beteg embernek, diétához táplálkozási tanácsot csak dietetikus adhat hivatalosan!

2022. jún. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes lehet felkeresni a dietetikust, és kérni egy mintaétrendet, ami alapján össze lehet állítani valamit,ami erősíti. Ha ehet normál ételeket szerintem a nagyon hőkezelt tojás is jó lehet, burgonyás ételek... Zabkása, kukoricakása. Jól átsült husi. Húsleves gluténmentes tésztával. Vitaminkészítményekre is érdemes rákérdezni orvostól. Én nem vagyok, tehát nem releváns amit írok, csak pár ötlet, amire rá lehet kérdezni, hogy adhatod-e... Olyasmit is lehet, amit a kórházban kapott, kérdezd meg miket kapott... Legyetek kint a jó levegőn sokat, ne ott ahol mások is vannak- gondolom le van gyengítve az immunrendszere...- , de a jó hangulat, esetleg kirándulás is erősíti majd. Levelezzen barátokkal, vagy telefonon tartsátok a kapcsolatot velük, minden ami a lelkét erősíti kihat majd a testi gyógyulásra is. Jobbulást!
2022. jún. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tanácsokat és jó kívánságokat!
2022. jún. 16. 13:37
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Tápszer, ami babáknak való. Vannak benne vitaminok, ásványi anyagok, stb.
2022. jún. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!