Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan legyek nehezebb?

Hogyan legyek nehezebb?

Figyelt kérdés

Konkrétan nagyon sokat zabálok, emellett street workoutozok, de nagyon kevés kiló vagyok (kb 60) és a netfiten a BMI-m is átlag alatti volt. Érdekes módon a szorítóerőm és a fekvőm is nekem lett a legtöbb, pedig mindig basztatnak hogy milyen vékony vagyok. Mit kéne egyek edzés mellé?

17/F



2023. ápr. 24. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Ha szeretnél nehezebbé válni, akkor fontos, hogy a diétád is megfelelő legyen az edzéssel együtt. Az egészséges és kiegyensúlyozott táplálkozás elengedhetetlen ahhoz, hogy az izmaid növekedjenek és erősödjenek.


Az első lépés az lenne, hogy figyeld az étrendedet, és próbáld meg az egészséges élelmiszerekre helyezni a hangsúlyt. Ez magában foglalhatja a fehérjék, szénhidrátok és egészséges zsírok megfelelő arányú fogyasztását. A fehérjék fontosak az izomtömeg növeléséhez, így javasolt magas fehérjetartalmú ételeket fogyasztani, például csirkét, pulykát, halat, tojást, babot és magvakat.


Az egészséges szénhidrátok szintén fontosak az energiaszint fenntartásához és az edzésekhez szükséges üzemanyag biztosításához. Javasolt olyan élelmiszereket fogyasztani, mint a teljes kiőrlésű gabonák, rizs, burgonya, zöldségek és gyümölcsök.


Az egészséges zsírok is fontosak az egészséges testműködéshez, így javasolt olyan élelmiszereket fogyasztani, mint az avokádó, dió, magvak, lenmagolaj és olívaolaj.


Az edzés mellett fontos a megfelelő mennyiségű kalória bevitele, hogy támogasd a növekedést és az erősödést.


Fontos megjegyezni, hogy az izomépítés és az erősödés hosszú folyamat, és türelmet és kitartást igényel. Az egészséges étrend és az edzés rendszeres gyakorlása azonban segíthet elérni a célodat.

2023. ápr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Nézz utána a kalóriatöbblet (caloric surplus) fogalmának, és mindent érteni fogsz.
2023. ápr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%
Mark wahlberg stu atya szerepre több liter mikrózott fagyit ivott 16 kilot hizott tőle próbáld ki tuti felszedsz pár kilót.
2023. ápr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Növésben lehetsz még, arra használódik amit megeszel . Nem kell nagynak lenni, a jó és hatékony izmokhoz, és neked azok vanak. Ha nehéz leszel, nem fogod tudni úgy felhúzni magad mint most.
2023. ápr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A "Konkrétan nagyon sokat zabálok"

egy nagy semmi információ!


Én is sokat zabálok 110 kilósan.

A te sok zabálásod megsem =az én sok zabálásommal.

Konkret kalóriamennyiséget kell nézni, és addig emelni ,míg meg nem indul a tömeged.Ebben megfelelő legyen a fehérje,ch,zsírok aránya,és az edzésed intenzitasa.

Ettől fogsz gyarapodni,nem a "sok zabálastól",ami nyilván mégsem elég sok.

2023. ápr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok fehérje 120g/nap
2023. ápr. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!