Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hízzak meg?

Hogyan hízzak meg?

Figyelt kérdés

46 kg vagyok és 17 éves lány.

Étvágyammal nincsen semmi probléma, leginkább csirkés ételeket eszek és gyorskaját.

Mit egyek hogy meghízzak?

Sokszor előfordul hogy eszek és 10 percen belül máris megyek a wc-re:/



2023. ápr. 26. 21:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Nézz utána a kalóriatöbblet (caloric surplus) fogalmának, és minden kérdésedre választ kapsz
2023. ápr. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
39%
Lisztes, cukros, tésztás kaják nagy mennyiségben, kevés mozgás.
2023. ápr. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%

"eszek és 10 percen belül máris megyek a wc-re"

És? A székletürítésnek mi köze a hízáshoz/fogyáshoz? Te még ott tartasz, mint a Nők Lapja, hogy a szarás gyakorisága egyenlő az anyagcserével?

2023. ápr. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

"Lisztes, cukros, tésztás kaják nagy mennyiségben, kevés mozgás"

A kevés mozgás teret ad a hízásnak, de a lisztnél, a cukornál, a tésztánál a zsíros ételek ezerszer hízlalóbbak, ugyanis amíg a szénhidrát grammonként 4 kcalt tartalmaz, addig a zsír grammonként 9 kcalt.

2023. ápr. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%
Zabálj
2023. ápr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

Kovi is azért fogyott le, mert zsíros dolgokat evett, ugye?

De ezt már Norbi is megmondta, hogy nem zsír meg kalóriaszámlálás, hanem szénhidrát! És neki van igaza!

2023. ápr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem jól vagy így, nem tudom miért kezdenél ebbe bele. Remélem nem más erölteti vagy nem más emberek miatt. Én neked az ellentetje vagyok én fogyni szeretnék és megy is viszont ha vissza csinálhatnám vigyáznék a súlyomra (bár én stressz evő vagyok így más) arra akarok kilyukadni hogy vigyázz ha elindulsz ezen az úton nehogy át billenj a ló túlsó oldalára.
2023. ápr. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem inkább edz mint fölösleges kalóriákkal tömd magad. így formásabb is leszel majd. :)
2023. ápr. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
És hány centi vagy? Az se mindegy
2023. ápr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%
Egy régi Norbis cikk szerint 80%-ot a kajának tulajdonít, a mozgást inkább azért hogy gyorsítson, formáljon és emberré tegyen.
2023. ápr. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!