Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 21 évesen narancsbőr még...

21 évesen narancsbőr még eltüntethető?

Figyelt kérdés
14 éves korom óta van evészavarom, ezért 7 éve 45-53 kg között ingadozik a súlyom 170 cm-hez. Néhány hónapja eleget eszem, és viszonylag gyorsan elértem egy 50-52 kg körüli súlyt. Viszont a fenekem és a combom közti részen enyhe narancsbőr jelent meg, ami nagyon zavar, és legszívesebben visszafogynék miatta. Edzek minden nap néhány hete fenékre is, kb 2000 kcal körül eszem egy nap és nem hízom nagyon így (sosem híztam könnyen, egész életemben 55 kg volt a legmagasabb testsúlyom 13-14 évesen napi 2500-3500 kcal mellett). Az edzéssel lehetséges, hogy ez el fog tűnni? Ha nem, mit lehet vele csinálni? Tényleg egész életemben ott lesz most már?

2023. ápr. 27. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
lehet hogy igen lehet hogy nem. ezt mi nem tudhatjuk, egy orvos talán többet tud mondani.
2023. ápr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a narancsbőr a megjelenésétől kezdve az örök, legalábbis valamennyi már mindenképp.
2023. ápr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!