Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hétvégén egy csomót ettem,...

Hétvégén egy csomót ettem, megünnepeltem a ballagásom. Hasam 800x-fel van puffadva, fáj is alig tudok mozogni. Ittam tejet is, az meghajt, de nem jön ki csak gázok jönnek. (?)

Figyelt kérdés

2023. máj. 7. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Szekrekedos vagy? Erzekeny erre, arra? Ez annak tunik. Inkabb vmi puffadasra valo gyogyteat, szert vennek, semmikepp sem hashajtot. Ha artott az etel, inkabb vecere rohangalni szoktunk. Ugy tunik, mintha a nem szekeles miatt pangananak a gazok.
2023. máj. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocs, bocs, rosszul olvastam!!!! Jaj, tejet nem lett volna szabad. Vissza az egesz. Szaraz dolgok, sok folyadek, kimelet.
2023. máj. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
És akkor mi van? Majd fosol és kész. Sosem laktál még jól? Ennyire proli vagy?
2023. máj. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Felpuffadva főként a gázok miatt vagy, az nagyon jó ha kijönnek a gázok. Mozogj.
2023. máj. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
És mi a kérdés?
2023. máj. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5, az hogy 0 értelmezési szinttel mit keresel itt?

Többieknek köszi.

#3 tipikus fidesz szavazó

2023. máj. 7. 20:34
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

6.

Tényleg? Szerintem meg te nem tudsz fogalmazni. Olvasd el még egyszer fent, aztán látod, hogy egyetlen kérdőmondat sincs benne.

2023. máj. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Eleve miért kell halálra kajálni magad? Nem ismered a mértéket, de komolyan? Vagy rád szólnak, ha nem eszel 3x desszertet? És az meg kit érdekel?


Én soha egyetlen családi, éttermi kajálás során, vagy ünnepkor nem eszek többet, mint egyébként szoktam, cserébe én vagyok az egyetlen, aki nem nyávogja végig az alkalmakat, hogy fáj a hasam, mindjárt hányok, már 4x fstam, jaj, feljött 5 kg - stb.


Miért nem lehet normális mértéket tartani???

2023. máj. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!