Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez sok kajának számít egy napra?

Ez sok kajának számít egy napra?

Figyelt kérdés

Szóval ma például ezt ettem:

Kb 6 puffasztot rizs karika

Banánturmix (1 banán + tej)

1 vajas szendvics

1 müzli szelet

Egy kisebb tál saláta Joghurt öntettel

Egy tányér tészta

Egy nyalóka


Nem diétázom se számolok kalóriákat, azzal tisztában vagyok hogy nem egészségesen kajálok de most a mennyiségről van szó, hogy sok-e.


21/L, 170cm



2023. máj. 18. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Ezek nem konkrét grammok és mértékegységek, plusz nulla érdemi információ, úgyhogy ezek alapján hogy lehet válaszolni egy amúgy is értelmetlen kérdésre?
2023. máj. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kitana. ***** válasza:
Átlagos szerintem. Sokszor ettél, de keveset.
2023. máj. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vega vagy hogy húsféle nuku? Fehérjét mivel oldod meg? Mennyit mozogsz, milyen az életmódod? Mert ami ülőmunka mellett sok, az másnak lehet nagyon kevés.
2023. máj. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
amúgy kb szénhidrátot ettél szénhidráttal, ez minden csak nem kiegyensúlyozott értend, szóval nem a mennyiség itt a problémás.
2023. máj. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
éhenhalás
2023. máj. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Semmit nem írtál, hogy mennyit ettél, így milyen választ vársz?


"egy tányér tészta" :D az lehet kistányérnyi, meg mély tálnyi is.

2023. máj. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Húha. Ez nem valami tápláló. Hány kilót tartasz ezzel az étrenddel? Hol a fehérje és a zsírok az étrendedben? Nekem kb ez a tízóraim és uzsonnám, és akkor még nem reggeliztem, ebédeltem és vacsi se volt meg :D igaz én férfi vagyok.

Egyébként nem sok, de erre nincs is jó válasz, hogy mi a sok. Minden szervezet más, más igényekkel. Valaki hízik 2200kcallal más meg fogy. Nekem kell a súlytartáshoz 2800kcal, másnak ez is kevés. Tehát a sok vagy kevés kérdésre a választ az adja meg, hogy mennyi kcal kell a szervezetednek a súlytaráshoz (alatta fogysz) vagy hízáshoz (túl sok a kcal).

2023. máj. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!