Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Sok ember lesz túlsúlyos...

Sok ember lesz túlsúlyos miután anorexiából meggyógyul?

Figyelt kérdés
2023. jún. 15. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Én 30 kilót híztam 1,5 év gyógyulás alatt. 45-

ről lettem 75 kg, 170 cm vagyok. Van rajtam felesleg, de nem érdekel, végre jól érzem magam a bőrömben. 1 éve meggyógyultam, azóta nem változott a súlyom.

2023. jún. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%
2 éve kerültem kórházba 160/35-el. Most vagyok 61 kg, pici túlsúly van rajtam.
2023. jún. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%

Nem sokan, csak akik utána eszetlenül és mértéktelenül esznek vagy nem mozognak semmit - nem fogyás súlytartás, hanem egyszerűen csak az egészségük érdekében.


168/35-tel kezdtem gyógyulni, 54-55 kilónál azóta sem voltam több (eszek mindent, annyi, hogy mellette heti 3-4x amikor kedvem van sportolok, mert jól esik). Most sajnos fogytam (diétahiba), de azon vagyok, hogy visszaszedjem, ami lement, mert nem vagyok 100%-os így.

2023. jún. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

En az lettem:(

kozben meg instan/tik tokon az osszes recovery oldalon továbbra is szep vekonyak a lanyok. Tudom én is hogy a gyógyulást nem kell hasonlitgatni stb de na. Attol még fáj nézni.

2023. jún. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Tehát leírtam a TAPASZTALATAIMAT és lehúztok 0-ra :D 56 kilónál az életben nem voltam több, szóval nem értem, mi szrt írtam, de sok a hülye, szóval elengedem.


A 4-esnek meg igaza van, egyébként, de az összes instacsaj lehet hogy már nem étkezési zavaros, de a kondiban éli az életét, még szép hogy tök szálkás.

2023. jún. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, gondolom igy van:) csak valahogy azt erzem, hogy ed-bol meggyogyulni nem lehet igazan. Alapvetoen megvaltozhat a hozzaallasod, "normalis" etkezesi szokásaid lesznek, esetleg mas tuneteket produkalsz, de en azt erzem, hogy ez mindig az ember resze marad. Aztan idovel lehet bebizonyosodik nekem is, hogy van teljes recovery.
2023. jún. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!