Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Már egy hete vannakminden nap...

Már egy hete vannakminden nap ilyen evésrohamaim . Rengeteg édességet megettem e miatt a napokban. Délután szokott ramjönni és ilyenkor főleg edességet eszek. Hogyan tudnák leszokni erről?

Figyelt kérdés
Folytatom mert nem fért ki. szvl ilyenkor annyit tudok enni amennyi belém fér tudom hogy nem jó a sok cukor, rendesen érzem is magamon h nem jó a szívemnek se de vhogy nem tudok leálni. Azelőtt nem ettem sok edességet, tartottam magam tőle. De aztán egyszer előfordult egy ilyen falásroham és most már asszem rendszeres lett. Mitől alakulhatott ki ez egyáltalán?és már vagy 2 és fél hete késik a menzim és ezt sem tudom h miért lehet, mit ronthattam el... kezdek aggódni magam miatt sztem ezzel nem teszek magamnak jót.. mit csináljak? Előre is köszi az értelmes válaszokat

#édesség #falás #evésroham #leszokás az édességről #evésproblémák #lelki evés
2023. jún. 17. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
És miért van otthon ez a rengeteg édesség?
2023. jún. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert nem eszel normálisan. Ha megvonsz magadtól ezt-azt még szép, hogy falásrohamaid lesznek.
2023. jún. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A megvonást törvényszerűen falásroham követi. Ezért nem működnek a fogyókúrák. Egyél valódi ételeket! A csomagolt édességek nem azok.
2023. jún. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!