Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Megettem 500g algida fagyit,...

Megettem 500g algida fagyit, lehet valami bajom azt leszámítva, hogy meghízhatok? Egyszeri akalom?

Figyelt kérdés
Ezen kívűl csak 3 nagy fej rántott karfiolt ettem, azt olyan 10 óra felé. (Nem reggeliztem)
2023. ápr. 11. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem vagy cukorbeteg, vagy nem vagy allergiás valamelyik összetevőjére, akkor szerinted mi bajod lehetne? Romlott volt? Ha nem, akkor miért aggódsz pontosan? Egyébként meg hogyan hízhatnál meg egyetlen étkezéstől? Ha háromszor ennyi fagyit eszel meg egyszerre, akkor sem hízol el, ugyanis a hízás nem egyik étkezésről a másikra történik, hanem hetek/hónapok tartós kalóriatöbblete szükséges hozzá.
2023. ápr. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Max. rossz lesz a gyomrod és fájhat a hasad.

De egyébként semmi.

Egyszeri alkalomtól pedig nem fogsz hízni.

2023. ápr. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem 3s nem is hízol el.
2023. ápr. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Talan ha normalisan etkeznel, akkor nem lennenek falasrohamaid.


Bajod nem lesz tole, egy alkalomtol nem hizol, de nyilvan nem normalis fel kilo fagyit bezabalni.


Tessek szepen enni. Ha fogynod kell, akkor kaloriaszamolassal csinald, ne eheztetessel.

Ha meg csak a szokasos anorexias tini vagy, aki mostanaban megjelent itt, akkor szomoruan latom, hogy meg mindig nem kaptal segitseget sehonnan.

2023. ápr. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem kell fogynom, sőt. Amúgy elég stresszesek a napjaim, ezért nem kívánom a rendes étkezéseket.
2023. ápr. 11. 13:05
 6/6 anonim ***** válasza:
79%

"stresszesek a napjaim, ezért nem kívánom a rendes étkezéseket"

Akkor a stresszel való megküzdéseden és az étkezési szokásaidon célszerű lenne mihamarabb változtatni, mert hosszútávon már okozhat problémákat az, hogy simán bekajálsz egyszerre fél kiló fagyit.

2023. ápr. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!