Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyire káros a Márka kóla a...

Mennyire káros a Márka kóla a nagy Pepsihez képest? (A nagy itt minőségjelző, mint kólák királynője.)

Figyelt kérdés

2023. júl. 3. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Ugyanannyira.
2023. júl. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%

Nem tudom, mitől lenne a Pepsi bármitől is király vagy királynő (miért lenne nő?).

De amúgy mindkettő káros. A kulcs szerintem a mértéken és a gyakoriságon van.

Ha - mint én - 5 évente megiszol belőle egy húzóra egy fél litert, aztán megint nem iszol 5 évig, az elhanyagolható mértékben káros. (valamikor valamiben meg kell halni kategória, de nem ettől fogsz, és nem ebben és nem emiatt).

Ha meg naponta fél litert, akár apró kortyokban egész nap, na az pár éven belül súlyos problémákhoz vezet.

2023. júl. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A Márka károsabb, mint a Pepsi, a Pepsi károsabb, mint a Coca', a Coca' pedig károsabb, mint az enyhébb kivitelű kólaízű sajátmárkás bolti löttyök.


Mindig van egy nagyobb hal :D

2023. júl. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Káros. ❤
2023. júl. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy érdemi különbség van a Márka, a Pepsi és a Coca károssága között.
2023. júl. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!