Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Senki nem tud egy zöldségkréml...

Senki nem tud egy zöldségkrémleves receptet adni? Ilyen bonyolult kérdést tettem fel?!

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem, banyek, de ott van a mindmegette.hu meg a többi receptes oldal, miért nem nézed meg ott?

Amúgy meg ha te nem tudsz receptet, akkor másnak is szabad nem tudni...

2010. okt. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Google - zöldségkrémleves
2010. okt. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan bonyolult, mint beütni a google-ba


[link]

2010. okt. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Valamelyik nap feltettem egy kérdést hüvelygombával kapcsolatban, de senki nem válaszolt. Mégse kezdtem el verni a nyálam, hogy "na mivan, senkit nem érdekel a hüvelygombám??!!"
2010. okt. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó!Sz*rok a hüvelygombádra.A többinek meg üzenem,hogy ne itt kérdezzetek ti sem,hanem üssetek mindent a googleba!
2010. okt. 13. 21:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, pontosan erről van szó, látom, megértetted a lényeget. Mi meg a levesedre sz#runk.
2010. okt. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem szorulok itt senki segítségére:-)...a lényeg,ha valaki pofátlan bunkó,arra mindjárt felfigyeltek,ti magyarok borzalmasak vagytok!
2010. okt. 14. 15:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj, de te kezdted az egészet a hisztivel, aztán a nem tetsző válaszok után mindenkit visszaküldtél az anyjába... Nem tudom, minek vallod magad, ha nem magyar vagy, de a helyedben arra se lennék büszke. Amúgy meg van egy emberfaj, ami nemzetiségtől független, a bunkó. Na az pl eszkimók közt is van. Ne magyarozz már itt jobbra-balra, meg verd a nyálad, hogy te mennyivel felettünk állsz, b+ egy zöldésgleves miatt van az egész hiszti? Mert nem válaszoltunk neked este fél tízkor azonnal? Nem lennék magamra büszke a helyedben ezekkel az adottságokkal sem... Akár olasz vagy, akár urd, akármi...
2010. okt. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"nem szorulok itt senki segítségére"


Igen, pont úgy nézett ki. Gondolom, ezért volt a hároméveseket megszégyenítő hiszti is... :)


"ha valaki pofátlan bunkó, arra rögtön felfigyeltek"


Tehát önmagadat pofátlan bunkónak vallod. Ezesetben az előttem szóló fejen találta a szöget. Grtulálok a coming-outhoz.

Sötét vagy, mint az éjszaka, mondták már? Szép magyar mondás.


F

2010. okt. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!