Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek is kiabrandito/nem...

Szerintetek is kiabrandito/nem szexi ha egy lany sokat eszik?

Figyelt kérdés

Remelem jo kategoriaba raktam a kerdest.


16 leszek, 165 cm 47 kg.

Mindig is vekonyabb testalkatu voltam, anyu is ilyen, a noverem is.

Illetve heti 5x jarok 1,5 orat tancolni szoval mozgok is rendesen.


Mostanaban eljarhatok a lanyokkal, baratnoimmel egyedül enni vagy moziba...es neha neha beszolnak hogy mennyit eszel mar. ez olyan ciki. meg ha randira megyek majd valakivel ezt ugye nem fogom igy hozni...


Otthon mindig anyu foz, de ha elmegyek akkor beülök pl Pizzazni vagy MDonaldsba is voltunk mar többször.

Pl. megtudok enni:

egy egesz Pizzat (Tonhalasat vagy Frutti Di Maresat) es egy kis salatat hozza.

A Mciben pedig egy nagy hamburger Menüt es egy fagyit.


Eddig ez nem zavart vagy gondolkoztam el rajta...de mostanaban tenyleg felek ha valamikor elmegyek egy fiuval...akkor mit egyek?



2023. júl. 25. 11:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%
Van ám pénz....
2023. júl. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem ertem
2023. júl. 25. 12:02
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

Dehogy gond, minden pasim imádta h bármennyit ehetek, nem hizok, és h nem csak salátákat ettem, hanem egy egész pizzát betoltam


A csajok meg erre irigyek.

2023. júl. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Az evésnek nem az a célja hogy szexi legyen, konkrétan létfentartó működés, aki nem eszik gyenge lesz, beteg, majd meghal. Kérlek szard le hogy ki mit gondol arról hogy te hogyan, mit és mennyit eszel, nagyon vékony vagy, igazán megengedheted magadnak <3
2023. júl. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Metionin ***** válasza:
89%

Pontosan ugyanezekkel az adatokkal élek, csak 33 vagyok...tudod mi a különbség? Felnőttként már szarsz az ilyesmire. A tinik szerint minden lehet ciki. Aktív sportolóként egész szép felnőtt adagokat eszem, igen, egy 32-es pizza is bemegy egyszerre. És? Max egyszer rácsodálkozik, aki nem ismer és azt hiszi, madár adagokat eszem. Majd tovább lép.

Egyébként meg a fiúk pont attól mennek a falnak, ha a lány a randin csak salátát kér, miközben láthatóan éhes.

2023. júl. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

Hát a kategória nem biztos hogy feltétlenül jó, de végülis elfér itt is.


Egyébként ugyanolyanok vagyunk kérdező :D azt leszámítva hogy én abszolút nem sportolok semmit. Nekem sose mondták hogy ciki lenne sokat enni, csak meglepődtek hogy hova rejtem én el azt a sok kaját ha egyáltalán nem látszik meg rajtam xd


Ha barátnőid beszólnak emiatt velük van a baj hidd el, márpedig az hogy túl felszínesek. Néhány fiú még vonzónak is találja ha nem egy salátát rendelsz mert épp "diétázol", de közben meg sóvárogva tekintgetsz az ő kajájára, esetleg még lopsz is néha egy krumplit tőle vagy valami. Ha alapjáraton nem ugy eszel mint egy disznó(csámcsogsz, leeszed magad, egyéb undorító vagy idegesítő módon eszel) akkor ne aggódj emiatt, ha a fiu is rossz szemmel néz rád akkor alapból nem hozzád való, ő is felszínes, jobban ad a látszatra mint azt értékre, akkor nem fogsz miatta éhezni a hátralévő életedben nem igaz? :D

16 leszel ebben a korban még nagyon a látszattra mennek a fiatalok (mindig tisztelet a kivételnek) de hidd el ez változik később, ha valaki nem akar veled mutatkozni mert szégyel egy nevetséges ok miatt akkor neked meg az ő személyisége miatt kéne szégyelned vele mutatkozni. Ugyanez igaz a fiúkra is, ahogy már mondtam csak nem akarsz salátán élni pár évig mert félsz hogy kinevet vagy valami ugye? Találj olyat aki úgy szeret ahogy vagy, barátok vagy pasik egyaránt.

2023. júl. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
A te alkatoddal az a szexi, ha sokat eszel. Én is vékony voltam/vagyok, minden pasi szerette nézni, ahogy eszem. Szörnyen kiábrándító, ha valaki csak csipeget, meg nyúlkaját eszik, abból is keveset.
2023. júl. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ezt csak a barátnőid gondolják cikinek, ami nem releváns. lehet, hogy egyszerűen irigyek, zavarja őket, hogy te nyugodtan ehetsz ennyit és ilyeneket, és nem látszik meg rajtad. Egy fiút ez nem fog zavarni, ne legyenek emiatt komplexusaid, ha egy csinos lány jóízűen eszik (persze nyilván kulturáltan, ahogy fentebb is írják), az pont hogy szexi lehet egy csomó srácnak, mert azt vetíti ki, hogy élvezettel csinál majd alkalomadtán más dolgokat is... ha érted, mire célzok. :)
2023. júl. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
16%

Te kórosan sovány vagy, és már az előző kérdéseidhez is megírtuk, hogy mentálisan nem vagy egészséges.


Ennyi, és elég szomorú, hogy a családod asszisztál az étkezési zavarodhoz.

2023. júl. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9es nincsenek elozo kerdeseim...de mind1
2023. júl. 25. 19:19
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!