Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Akik súlyt tartanak! Mit...

Akik súlyt tartanak! Mit ettetek ma? Hány kg és hány cm vagy?:)

Figyelt kérdés
2023. aug. 5. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
A kalória a lényeg, úgyhogy az adekvát kérdés az lenne, hogy mennyit, nem az, hogy mit.
2023. aug. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Én 15kg-ot fogytam 7-8 hónap alatt (volt miből). Most a célom az, hogy tartsam a súlyom, majd jöhet a következő etap, de az már 3-5kg max, annál több nem célom.


Hiszem azt, hogy a súly és alkat kérdéséhez fontos a bevitt és a leadott energia mennyisége.

Beviteli oldalon: evés, ivás (rendszerben, mennyiségben, minőségben)

Leadási oldalon:

a. kiízzadva magadból a "zsírt" a sport

b. más oldalról kiadva magadból a felesleget, anyagcsere


E hármat kell összhangba állítani, hozzáilleszteni a testi jellemzőidnek, és rendben lehetsz.

Ennek tökrében én napi 4x eszem, nem extrákat, olyan kellemesen telítőket.

Reggel: frankfurti leves

Első ebéd: szenvics

Második ebéd (uzsonna): lecsó tésztával

Vacsora: újra frankfurti, egy túró rudi

Ezt a szisztémát követem október óta, így lett -15, de persze rendszeres a mozgás.

2023. aug. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
160 cm 55kg 1750 kalóriaval vagyok szinten, heti 5x súlyzós edzés.
2023. aug. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Évtizedek óta tartom a súlyomat és különösebben soha nem változtattam az étkezésemen. Eddig.
2023. aug. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Leadási oldalon:


a. kiízzadva magadból a "zsírt" a sport


b. más oldalról kiadva magadból a felesleget, anyagcsere - na, ekkora hülyeséget is rég olvastam :D

2023. aug. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak úgy lenne értelmezhető a kérdés, hogy mit és abból mennyit? Tök mindegy, hogy mit eszel, ha abból túl keveset, vagy túl sokat eszel. Ha jollakásig eszel, az sem számít, az is lehet túl sok, vagy túl kevés. Ha valakinek nem kell számolnia, hogy mennyit eszik, és mégis pont megfelelő mennyiségűt eszik, a megfelelő kajából, akkor az szerencsés. A többiek vagy számolják, vagy nem ideálisan esznek. Én számolom, és még így is nehéz tartani a bevitt kalóriát, mert én ösztönösen túl sokat ennék. Ismerek olyat, aki túk keveset eszik. Azon már rég túl vagyunk, hogy majd érzem, hogy mire van szükségem. Lóf.szt. akkor én állandóan egész pizzákat ennék ebédre, mert az nekem jól esik. Az emberi faj már elkorcsosult ebből a szempontból.
2023. aug. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!