Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék több fehérjét...

Hogyan tudnék több fehérjét bevinni?

Figyelt kérdés

Főtt ételből nem bírok többet enni, így olyan 1-1,2 - szeres a bevitt fehérje az 1,6 helyett.

Porokat nem szeretnék inni.


Ötleteket várok, hogyan, miből tudnám még ezt a maradék 0,4 fehérjét bevinni?



2023. aug. 14. 18:06
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
10: Apukám szerint a szóját és szojából készült ételeket messzire kerülni kell.
2023. aug. 15. 06:52
 12/16 A kérdező kommentje:
9: Tojást szoktam minden nap. Nekem a mennyiségekkel van problémám.
2023. aug. 15. 06:54
 13/16 MadSeal ***** válasza:
Írásaid alapján korai még ilyeneken aggódnod. Nyugodtan edd amit otthon főznek, amennyi jól esik, lehetőleg napi 5-6szor. A köretekből szedj kevesebbet picivel, hogy több férjen a húsokból. Kb ennyi.
2023. aug. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Akkor egyél többet, ha a mennyiségekkel van problémád...
2023. aug. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Nem bízok egyáltalán ezekben a fehérjeporokban, hogyan, milyen körülmények között és valójában miből készül."


Nem nevezném meg a céget, de dolgoztam húsüzemben. Ha látnád, hogy készül a parizer, vagy a virsli, valszeg nem ennéd meg. Szóval erről ennyit.

2023. aug. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
nekem a túró a kedvencem fehérje szempontból, zablisztes túrós sütiket eszek ezerrrel, joghurtos túrót gyümölccsel és zabbal keverv,e sós túrókrémet kenyérhez. és olcsóbb is mintha pl sonkát vagy húst ennél
2023. aug. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!