Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízni szeretnék gyorsan kb....

Hízni szeretnék gyorsan kb. 3-4 kilót, utálok enni. De muszáj, hogy jobban nézzek ki. Mivel tudnék ennyit gyorsan felszedni 3-4 nap alatt, ami olcsó?

Figyelt kérdés

Fontos, hogy olcsó legyen, mert drága CarteDor jégkrémekre meg likőrökre nincs pénzem..

Illetve kenyér sem lehet, sem tészta, mert gluténérzékeny vagyok. (A gluténmentes kenyér/tészta meg aranyárban van.)


Köszönöm a tippeket!


Ja, és hús se legyen, mert csirkét eszem, de amúgy vega vagyok.


2023. aug. 15. 00:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Étellel, kislányom.
2023. aug. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

van az a 300grammos milka csoki tábla. azt utálom, de most láttam akcióban lesz, 7-800ft

2000 kalória 700 forintért, az elég jó ár!

2023. aug. 15. 00:24
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

"Ja, és hús se legyen, mert csirkét eszem, de amúgy vega vagyok."

"van az a 300grammos milka csoki tábla. "


Most akkor vega vagy, vagy csak egy finnyás picsa?

2023. aug. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 hosszúhajú ***** válasza:
100%
chips nutella sima kóla?
2023. aug. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

A kukoricalisztben nincs glutén.Szénhidrát viszont akad benne jócskán.És ugyan lehetne olcsóbb is de annyira nem vészes az ára.Olyan bő 500 forintért már lehet kapni egy kilót.A belőle készült étkek íze sem rossz..Tehát mondjuk puliszka gazdagon elkészítve.Vagy süss belőle kenyeret, kukoricamálét,palacsintát,lepényt..stb.Aztán azokból degeszre eheted magad viszonylag kevés pénzből.

Tessék:

[link]

2023. aug. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Tippek olcsón hízásra.Kristálycukrot vegyél, az olcsó.Indokolatlanul cukrosan, zsírosan egyél.

Krumpli, rizs, kukorica gluténmentes, egyed bőséggel.

Látom finnyás vagy (nem vega), ezért csak csirkét eszel.Annak is a zsírosabb részét egyed, a combját.Zsírosan, vajasan főzz.

Pl. csinálj paprikás krumplit rengeteg zsírral.

Ha teázol, tegyél bele egy evőkanál kristálycukrot.

A banán nem drága, hízlal is, egyed gyakran.

2023. aug. 15. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ja, és a lehető legkevesebbet mozogj.Egyébként lehetetlen naponta hízni egy kg-ot.

1 kg zsír az 7700 kalóriatöbbletet jelent.Tehát amennyit eddig ettél egy nap + 7700 kalória.Lehetetlen és borzasztó egészségtelen napi szinten ennyit zabálni.

2023. aug. 15. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"Ja, és hús se legyen, mert csirkét eszem, de amúgy vega vagyok."


Hát.Oké..Én meg sört iszom;de amúgy antialkoholista vagyok.

2023. aug. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én 250ft/100g-ért láttam mostanában noname csokit, úgyhogy érdekel, hogy hol 700ft a 300g-os Milka? Amúgy a kakaó nagyon tud hízlalni (enni is kell).
2023. aug. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
3-4 nap alatt nem lehet felhízni, nekem 1 hónap kellett, hogy egyáltalán beinduljon a visszahízás. Amúgy egyél olajos magvakat, sótlan Mogyi és szotyi nem drága.
2023. aug. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!