Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan néz ki atlz étrendetek?

Hogyan néz ki atlz étrendetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Arra lennék kíváncsi, hogy miket szoktatok enni és mennyit, mert én bárhogy próbálkozok egyszerűen nem tudok hízni.Sokszor utánaolvastam már a témának és azok alapján nem az a lényeg, hogy mit eszel hanem hogy mennyit.De én mindegy, hogy mennyit eszek nem tudok hízni!!!

Először leírnám, hogy az én étrendem hogyan is néz ki és megköszönném, ha ti is leírnátok, mert akkor össze tudnám hasonlítani és hátha rájönnék, hogy hol hibázok.(Mivel 3 műszakba dolgozom így nem írom, hogy reggeli, ebéd stb., mert mindig máskor eszek)

Napi első étkezés: pékáru általában kakaós csiga, vagy pogácsa ritkán melegszendvics mellé tea vagy kakaó

Második étkezés: Főtt étel

Harmadik étkezés:szendvics vagy kenyér 2-3

Negyedik étkezés:gyorskaja vagy főtt étel

Ötödik étkezés:ropogtatni való pl.:Chips, mogyoró vagy édesség


2023. aug. 15. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

A hízáshoz ugyanaz kell, mint a fogyáshoz, csak fordítva: kalória különbség. Ha kevesebb kalóriát eszel, mint amennyit elégetsz, akkor fogysz. Ha többet, akkor hízol. Ha gyors az anyagcseréd, akkor sokkal több kalóriát kell enned, mint egy átlag embernek.


A nem hízás oka lehet amúgy betegség is, pl felszívódási zavarral járó betegségek, pl crohn betegség, vagy colitis ulcerosa.

Az étrendet nem írom le, mert kb olyan, mint a tied.

2023. aug. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

De én mindegy, hogy mennyit eszek nem tudok hízni!!! - mert nem eszel eleget, persze, hogy nem tudsz hízni.


A napi kalóriakereted + 500 kcal már elég szokott lenni.

2023. aug. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgy érzem ha többet eszek akkor azonnal kihányom a kaját.Egyszerűenar nem tudok ennél többet enni már így is szenvedés a táplálkozás.
2023. aug. 16. 16:49
 4/6 A kérdező kommentje:
*már
2023. aug. 16. 16:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja hát ha hánysz is, akkor ott tényleg egészségügyi bajok vannak. Az viszont orvos.
2023. aug. 17. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mármint nem úgy hányok, hogy eszek és egyből hanynom kell, de ha egy kicsivel is többet eszek, akkor már a hányás szélén vagyok.
2023. aug. 17. 05:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!