Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Leírnátok az edzős étrendeteket?

Leírnátok az edzős étrendeteket?

Figyelt kérdés

Hogy kb. mit észtek étkezésenként?


Én:


Reggel: Sajtos tojásrántotta (kb. 500 kcal/50g fehérje) vagy egy tányér ízesítettlen, vízben főzött zab, fagyasztott vagy friss gyümölccsel (fagyasztott áfonya vagy friss banán)


Ebéd: fehérrizs, kinoa vagy kuszkusz kevés sóval + 500 gramm zsírszegény tejföl, vagy növényi “tejföl” + fagyasztott zöldségkeverék (általában sárgarépa és brokkoli, de néha például kelbimbó) + csirkecomb (a mellett nem szeretem), esetleg magas haltartalmú fagyasztott hal-rudacska (tudom proli dolog).


Uzsonna: kaukázusi kefír, vagy túró egy kevés mézzel


Vacsora: 2-3 szelet puffasztott rizs ilyen ajvárral vagy padlizsánkrémmel megkenve


Hetente 2* tolok vízben oldódó növényi fehérjeport és 1-2 alkalommal megeszem edzés előtt egy proteinszeletet…


Különben vitaminokon túl csak cinket, meg L-Karintint szedek (utóbbit közvetlenül edzés előtt).


Na és Ti?



2022. febr. 13. 13:29
 1/3 anonim válasza:
9%

Reggel fél kg csirke

délben fél kg sertés

vacsora fél kg marha

köretnek tetszőleges zöldség.

Ha unom egyik menüt, helyette egy liter tej, 100 g marhafehérjével.

2022. febr. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Reggeli

3 tojásból rántotta, csirkemell sonkával


Ebéd: hús+zöldségek. ( Minden nap)

Ma pl fokhagymás sült zöldbabot ettem csirkecombbal


Vacsora

3 szelet lc toast pirítós, dupla sajt, paprikás szalámi, kechup, majonéz,

Hozzá zöldpaprika, paradicsom, retek, hagyma

Desszert: 6 kocka kávés diabetikus csoki

75g sós mogyoró


Napi sport: 2 óra úszás

2022. febr. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Felkelés után: keto kv (őrölt kv,kókuszzsír,vaj,tejszín)


10-11 körül: 4tojás (abból 3 megy tojásfehérjével) , mozzarella és kevés gomba


18:00-19:00: 300g steak rengeteg vajjal+ tonhal vagy makréla


Lefekvés előtt (nem mindig) 2 evőkanál bio kókuszzsír


Régen állandóan rá stresszeltem a kajára,hogy mit egyek,mikor egyek,edzés előtt/után stb.Januártól ketózok és soha nem éreztem magam ilyen jól a bőrömben és az edzések is 4 éve nem mentek ilyen jó:D Nálam az alapgyakorlatok dominálnak és ahhoz képest,hogy így kajálok semmivel sem lettem gyengébb,sőt

Guggolásom : 150kg

Felhúzás : 190kg

Fekvenyomás : 130kg

Még régebben próbáltam szemes methát meg stanát ,de nem láttam értelmét hobbi gyúrósként X összegeket beleölni a tabikba,bökni meg nemtudtam volna állandoan megkérni mást,hogy adja be.

2022. márc. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!