Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez már evészavarnak számít?És...

Ez már evészavarnak számít?És ha igen akkor mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kövér, nem vagyok sovány sem.Sportos, masszív alkat pár plussz kilóval.

Ha egyedül vagyok akkor tudok jóízűen enni, nyugodtan mert van olyan az életemben aki megszólja, hogy ne egyek ezt, ne egyek azt.

Többnyire egészségesen táplálkozom, persze én is csalok néha.

Viszont van, hogy ez a valaki megszólja a mennyiséget vagy azt, hogy mit eszek, milyen napszakban.

Például : mutasd mennyit raktál magadnak, ilyenkor akarod ezt megenni? Este már nem lehet ilyet enni.

Napközben van, hogy alig van időm munka miatt és nem zabálok hanem normálisan eszem.

A napi kalória bevitelem is ritkán van meg.

Ilyenkor inkább azt mondom, hogy igazad van, nem eszek semmit.

Inkább éhezem és eszek olyankor amikor egyedül vagyok.

Nemtudom, bennem van a hiba?

Hogy mondjuk este hétkor szivesen megvacsoráznék, vagy ez már akkora bűn ha valaki 13 óra munka után enni akar?



2023. aug. 15. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
29%

Ez nem evési zavar, az teljesen mást jelent.

Csak az bajod, hogy túlságosan is érdekel téged mások véleménye. Beszólnak hogy sokat, vagy későn eszel, és akkor mivan? Megrántod a vállad és eszel tovább.


De mondjuk akik még mindig ebben a tudatban vannak, hogy este 6-7 után rossz, mert a 200 kalória varázslatos módon átváltozik 500 kalóriává, annak a véleményére pont szarni kéne magasról.

2023. aug. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
66%
Ez egyáltalán nem számít annak.
2023. aug. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

MÉG nem evészavar, de az ilyen folyamatos b...tatásokból lesz előbb-utóbb az.


Nev. anyám miatt is így kezdődött: este hat után ne egyél, kenyeret ne egyél, kilenckor már nem kell csokizni, stb. MINDEN nap ment a b...ogatás, aztán egy idő után inkább nem ettem - eleinte csak előtte, amikor láthatta, majd már amúgy sem, végül 35 kilósan majdnem meghaltam.

2023. aug. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3 Ez borzalmas, sajnálom😨

Igen erről van szó amit te Írsz.Ugyanez van nálam is.

Nem akarok így járni.

2023. aug. 16. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!