Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » El lehet élni úgy, hogy...

El lehet élni úgy, hogy valaki egész nap részeg és 40 évet kihúz így?

Figyelt kérdés

2023. máj. 31. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

El.


De ilyen állapotban hogyan tud dolgozni, honnan van pénze a rengeteg alkoholra?

2023. máj. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kéne némi extra infó, de igen, minden lehetséges.
2023. máj. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ismertem olyan hajléktalant, aki kb 40 évig részeg volt nagyjából folyamatosan. Nagyon jó genetika kell hozzá, kis szerencse, és pénz ehhez az életmódhoz.
2023. máj. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sört ivott?
2023. máj. 31. 11:33
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
Naa, alakul az életpálya-modell?
2023. máj. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Hellmano ***** válasza:
100%
Egy darabig igen. Nagybátyámnak félrecsúszott az élete a 90-es évek elején, majd masszív alkoholista és dohányos lett. Pedig egy nagy menő figura volt, akire felnéztek, ekkor még én is. Végülis 2015-ben halt meg , több mint 30 év napi Delirium szint után. Mi már nem is látogattuk a végén, mert mindig full részeg volt egyfolytában. Egy jóképű izmos figurából egy felpuffadt guruló golyó lett, többszöri elvonó sem segített rajta soha. Én megmondom az őszintét, hogy nem tudom, hogy bírta több, mint 30 évet full Delirium-os állapotban amúgy. 56 évesen halt meg. Szóval nagy jövőt ne láss bele, ha ezt akarod csinálni.
2023. máj. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Wu!
2023. máj. 31. 15:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Vannak emberek, akiknek ilyen jó a májuk.
2023. máj. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Meton ***** válasza:
Nem csak a májat támadja meg a pia, hanem az idegrendszert is. Ha a májad nem megy tönkre, akkor agyilag épülsz le egy szellemi fogyatékos szintjére. Jó sokáig el lehet így élni, de se enni, se wc-zni nem tudsz egyedül. Nagybátyám 37 évesen halt meg egyébként, neki a szervei mentek tönkre. De mondom, ha nincs szerencséd, akkor fogyatékos leszel és valami elfekvő intézetben fognak rád vigyázni, amíg el nem patkolsz. Ott piát aligha fogsz tudni szerezni.
2023. jún. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!