Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért hajtott meg a barátnőm...

Miért hajtott meg a barátnőm vaníliás körtelevese mint Singer a varrógépet?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel pár hónapja vagyunk együtt, babacipőben jár meg a mi kapcsolatunk, meg a baartnom is nèha, na de lényeg h a ma kortelevest csinált nekem, de előtte otthon jól belaktam babgulyásból, aztán meg baratnomnel ettem kis szilvarekváros buktát, rá 10 perc múlva rám jótt a cifra fsás, úgy meghajtott, mint Singer a varrógépet.Anyjától tanulta ezt a rossz kortelevest szerint ez lesz a hibás , szerintetek?

2023. aug. 20. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

A szilva hashajtó egyébként, a bab is szelet csinál, a körte leves tűnik itt a legkevésbé valószínűnek.


Hacsak nem vagy laktózérzékeny, vagy nem volt savanyú benne a tejtermék.


Szal ja, a szilva gyanúsabb nekem. Az időseknek is szilvalevet ír fel a doki, ha szorulásuk van.

2023. aug. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert minden étel nem passzol egymáshoz,egymás után.Legalább is én nem ennék kevéssel a babgulyás után gyümölcslevest...Meglehet,hogy esetedben a babgulyás meg a gyümölcslevesben lévő tejföl/tejszín összeveszett a gyomrodban.
2023. aug. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Össze ettél mindent aztán csodálkozol, hogy megfosatott. Ne egyél össze mindent. Babgulyás után hülyeség körtelevest enni.
2023. aug. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az előző választ kiegészítve: a bab szelet csinál, a szilva valóban hashajtó és sokaknál a körte is problémás gyümölcs, mert puffadást, szeleket sőt, hasmenést okozhat.

Szóval szerintem ezt a kombót (bab-szilva-körte) ne erőltesd a jövőben, kérdező.

2023. aug. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
szilvalevet fel lehet iratni EU kiemelt tamogatasra?
2023. aug. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat. Elnézést kertem baratnőmtol, azt hittem a korteleves lesz a ludas 😃
2023. aug. 20. 22:05
 7/9 anonim ***** válasza:
27%
Ragályos fosós-hányós vírus van most. A környezetemben már majdnem mindenki elkapta valahonnan. Én inkább erre tippelnék. Egy kis kajától nem szokas a cifrafosás, hacsak nem szalmonellás cuccot kaptál.
2023. aug. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Amúgy a bab meg a körte fingat. A szilva nem fosat, nem úgy "hashajtó", hanem csak kicsit beindítja az emésztest, simán szarni fogsz tőle, nem fosni.
2023. aug. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

7


a szadbad van fos sehol nincs ilyen sehol nem hallottam ezt es gyakran utazok ide oda

2023. aug. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!