Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Melyik reggeliző italport...

Melyik reggeliző italport ajánlanátok (22/L) amibe van sok vitamin, de olyanok is ihatják, akik nem edzenek, és helyettesíteni lehet vele 1-2 étkezést?

Figyelt kérdés
Nem ilyen edzős italporra gondolok, hanem csak egy sima italporra, amivel helyettesíthetem a reggelit és nem káros, hanem vannak benne vitaminok, meg minden ami egy női szervezetnek kell. Remélem tudtok segíteni, köszi!

2023. aug. 20. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha az egészség és a vitaminbevitel a fontos, akkor miért akarsz mesterséges porokkal kiváltani főétkezéseket?
2023. aug. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mert reggel nem tudok enni, nincs étvágyam, amikor felkelek suli időbe. 10-11 óra körül kezdek éhes lenni és ez suli időben nem jó.

Nem tudok enni reggel, de tudom hogy fontos a reggeli, ezért akarom valahogy ilyen formában. És nem hinném, hogy mesterséges meg egészségtelen stb, mert sokat olvasgattam róluk, csak nem tudom melyiket érdemes megvenni. Szóval ha valaki használ valamilyet, ami nem csak edzéshez való, az írja meg! Köszi

2023. aug. 20. 22:36
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Én ezt iszom : [link]


Nem tudok reggelzni én sem.

2023. aug. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
készíts turmixot zabbal, banánnal, ilyenekkel. Sok vitamin a rakott zöldségben lesz
2023. aug. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fibershake. Van benne feherje, zsir, szemhidrat es sok rost. De sajnos eleg keves, zoval utana kb 2 oran belul kell tizoraizni
2023. aug. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz reggel enni, ne egyél. Nem kötelező.
2023. aug. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha mégis innál valamit, akkor turmixolj össze tetszőleges gyümölcsöt, tejet, magvakat és vidd el azt egy zárható üvegben.
2023. aug. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!