Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van az,hogy sokszor nem...

Miért van az,hogy sokszor nem esik jól a zabkása?

Figyelt kérdés

Reggelire szoktam enni vízzel vagy mandulatejjel pici sóval készítem.Ha kész kakaót(Nesquik) szoktam tenni rá.

Észrevettem,hogy valamikor nagyon rosszul esik.Hányingerem lesz tőle,meg büfögök is csomó ideig.De volt,hogy evés után 1óra múlva durva hascsikarásom lett tőle,majd wc..

Egyébként februárban kivettèk az epehólyagomat,nem tudom ennek lehet-e köze hozzá.

Volt már így valaki?Mitől lehet ez?


2023. aug. 26. 07:52
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

A zab enyhén hashajtó hatású, ezért adták régebben kisgyerekeknek, ha szorulásuk volt.

Másrészt ha nem fözöd meg eléggé, ez a hatás erösebb marad.

Meg figyeld meg, esetleg a mandulatej is lehet bünös, van, akiket ingerel.

2023. aug. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%
Egyen mást
2023. aug. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2es miért magázodsz? Itt kicsit nevetséges.


Egyébként ne egyél zabkasat. A szervezeted tiltakozik ellene és nyilván nem véletlenül.

2023. aug. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért eszed, ha nem esik jól.


Én tudom magamról, hogy maximum egy evőkanál! zabot tidok megenni gond nélkül, így annál többet nem is eszem.

2023. aug. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hú, hogy én mennyi ideig szarakodtam a zabbal. Ugyanez volt. Hányingerem volt tőle, fordult ki a számból, nem bírtam lenyelni, aztán egy óra múlva meg újra éhes voltam... Egy idő után feladtam, és sós reggelit eszek: két szelet kovászos kenyér, jó minőségű sonka, egy tükörtojás és ezzel az ebédig jól el vagyok (és még finom is).


Szóval tényleg, ne egyél zabkását. A tested nem akarja. Hallgass rá.

2023. aug. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!