Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez evés zavar? Vagy mitől van?

Dzseni5555 kérdése:

Ez evés zavar? Vagy mitől van?

Figyelt kérdés

Bármennyit eszek éhes vagyok nem elég nem érzem tele s gyomrom munka kozben a kajára gondolok mit egyek tiktokon fel dobja a kaja videókat meg kívánom bárhol járok bármelyik gyors éttermek előtt meg kívánom a kaját egyszerűen meg kell ennem tudom gaz ilyenekről írni de valaki érzett már így?

23/L 55kg



2023. aug. 26. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem evészavaros vagy, csak éhes. Nem ugyanaz.


Nézess vércukrot, hormonokat, akár glutént (nálam az okozta és mellette folyamat fogytam).

2023. aug. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kétdező , és téged azon kívűl hogy ez zavar hogy folyton éhes vagy , mikor oda mész egy gyors étteremhez és tele eszed magadat akkor utána jól szokott esni , vagy még utána is éhes maradsz ?
2023. aug. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok egy nagy húsevő, viszont a hús tényleg laktat. Elhagytam teljesen, mert éppen nem kívántam kb 1 évig. Majd vegán lettem (táplálkozásilag mielőtt valaki beleköt), na akkor én tényleg folyton éhes voltam, mert eleinte egészségesen akartam csinálni, de úgy nem ment, annyira éhes voltam, görcsölt a hasam is. Na hát ugye a vegán étrend szénhidrátokban gazdag, én meg egyenesen utálom a nem fehér lisztes dolgokat, így csak olyat ettem, ami fehér lisztes, emiatt éhesebb is voltam, mert ugye gyorsan felszívódó ch. Példa, régen egy házi gyrosból kettőt ettem, abban volt csirke is, vegánban csak zöldség és abból hatot ettem. Illetve nehéz is volt kitalálni, mit egyek, így volt, hogy volt egy zacskó kesudióm meg egy zacskó pisztáciám és az volt a reggeli, persze utána ettem rendes ételt is, hát kitalálhatod, hogy híztam... kb egy tízest. Betegesebb is lettem, volt egy hónapos megfázásom is. Közben a vegánságot abbahagytam és sima vega lettem, az már jobb volt, de még mindig nem az igazi. Semmitől nem laktam jól és a magas ch tól konkrétan rosszul is voltam néha. Mint kiderült, semmi bajom, a cukorterheléses vizsgálat kimutatta, hogy csak szimplán zabálok, nem hormonprobléma. Na akkor ettem egy szalonnás rántottát. Mai napig csak kb heti vagy kétheti egyszer eszem húst, de sokat javult a dolog. Tehát a zsír és fehérje bevitelemet növeltem, így jobban elteltem. Fogytam valamennyit de nem eleget még. Most azt csinálom, hogy napi egyszer eszem, amikor hazaérek, kb délután 5 körül. Ezt fokozatosan szoktam meg, eleinte a reggelit hagytam el, majd ebédre is csak fibershaket ittam, aztán most max teát iszom napközben, ha éhes vagyok. 5kor vacsizok és úgyse tudok olyan nagyon sokat enni, de mire esetleg éhes is lennék, már lefekszem aludni. Hozzá lehet szokni. Így legalább nincs állandó kattogás, hogy mikor mit egyek és nem kell előkészülni másnapra. De csak akkor csináld, ha bírod.
2023. aug. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!