Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kakilás előtt szúró görcsök?

Kakilás előtt szúró görcsök?

Figyelt kérdés

Mostanában, talán két hete gyakran mielőtt elmennék nagyvécézni, pár másodpercig erős szúró, görcsszerű érzésem van a hasamban, alul. Ahogy vécézek, ez is múlik rögtön. Mitől lehet ez?


Szerintem amúgy jól eszem, sok zöldséget, gyümölcsöt, hüvelyeseket, magvakat. Húst ritkán, tejterméket még ritkábban, édességet se eszem, és nagyon feldolgozott élelmiszereket se.



2023. aug. 30. 10:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, és szinte mindig bristol 4-es a székletem. Szóval azzal azt hiszem, nincs gond.
2023. aug. 30. 10:51
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A gázok miatt, amik jönnének. Semmi gáz.
2023. aug. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Senior Séf ***** válasza:
Az alhasnak mindig azonos pontján érzed a fájdalmat?
2023. szept. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem. Sőt, szinte érzem közben, hogy mozog a görcs.
2023. szept. 2. 13:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert valamt nem bír az emésztésed, és elgázosít.
2023. szept. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem pl. pont a magvaktól van szúró érzés a beleimben, főleg, ha mogyorót eszem. Egy kis maréknyitól is nagyon tud fájni, úgyhogy inkább nem eszem. Javaslom ne egyél kemény ételeket, és elmúlhat.
2023. szept. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!