Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Colonbalance probiotikumról...

Colonbalance probiotikumról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Nemrég voltam gasztroenterológusnál emésztési problémák miatt. A doktornő alaposan kikérdezett, én elmondtam a tüneteimet, de azt mondta, egyik sem utal komoly betegségre. Véres széklet, hányás, hasmenés és székrekedés váltakozása, stb. nincs egyáltalán. Egy évet kihagytam érettségi után (tavaly érettségiztem), és bevallom, nem voltam túlságosan aktív. Úgy értem, mozgás terén. Ekkor kezdődtek jobban ezek a panaszok (mindig is székrekedéses voltam, de nem ennyire), hogy nyálkás volt a székletem, ami önmagában sehogy sem rontott az életminősémen, csupán nem tudtam, hogy miért van ez, és ez megijesztett. Aztán jöttek a puffadások, de nem bizonyos ételek elfogyasztása után, hanem amikor már 3-4 napja nem tudtam székelni. Illetve ott volt a kiürületlenség érzése is, ami elég kényelmetlen volt, ezért elszántam magam, hogy elmegyek orvoshoz.

Mondott pár tippet a doktornő, mit egyek, majd felírt többféle probiotikumot, de azt mondta, ez a legjobb mind közül. Székrekedéssel "diagnosztizált" legvégül, és persze tudom, a mozgás, életmódváltás abszolút szükségszerű, és nem is akarom ezt a részét kihagyni a változásnak, mert tudom, hogy csak a probiotikum önmagában nem tenne csodát. Én csak arra szeretném tudni a választ, hogy tényleg mutatna-e lényeges változást az emésztésemben, ha szedném ezt a probiotikumot. Volt valaki már hasonló cipőben? Örömmel fogadnám, ha megosztanátok velem a tapasztalataitokat. :)

Előre is köszönöm a válaszokat!



2023. aug. 20. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem próbáltam. A hatóanyag tartalma elég magas. Miket javasolt még és hogyan kell szedni?
2023. aug. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta, hogy egy hónapig szedjem, aztán 1 hónapig ne. Aztán megint szedjem 1 hónapig, majd megint hagyjam. Remélem, lesz majd valami hatása azért.
2023. aug. 20. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!