Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet bajom ilyen brutál...

Lehet bajom ilyen brutál mennyiségű nutellától?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én is tudom,hogy brutál sok nutellát eszem,de rettentően szeretem. Ha nem eszem egy nap,csak arra gondolok,azt kívánom folyamatosan. Egy üvegnyit 2 nap alatt fogyasztok el. Már fél éve eszem ezt a mennyiséget. Mellette eszem normál kajákat is, illetve 160 cm 50 kg vagyok. (Lány) Lehet mégis bármi bajom,ha ezt így folytatom?



2023. szept. 19. 16:23
1 2
 1/16 Zcom09 ***** válasza:
65%

A pénzügi problémákat leszámítva, elhízás és cukorbetegség.

100g nutella kb 56g cukrot tartalmaz, hosszú távon ez bárkit tönkre vág.

2023. szept. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Igen. Durván elhízhatsz, cukorbeteg lehetsz, kinyírhatja a gyomrodat is.
2023. szept. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Kb.egy hónapja voltam éves vérvételen. Akkor minden rendben volt. Anyukám folyton nyaggat, hogy emiatt mi minden bajom lesz...de egyelőre én nem tapasztalom. Azt gondoltam, mivel tényleg nagyon szeretem a nutellát,egy évig eszem még így,a kövi vérvizsgálatig. Ha akkor se lesz semmi gond,akkor meg tovább is. Nem tudom,lehet hozzászokott a testem?
2023. szept. 19. 16:35
 4/16 anonim ***** válasza:
15%
25 éves korodig nyugodtan eheted dögivel, még bivalyerős a szervezeted ne hallgass másra. Fiatalon mindannyian vödörszámra nyomtuk a nasit. 30 felett viszont felejtsd el ezeket a hulladékokat.
2023. szept. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg cukormennyiség és kalória ez napi szinten. Függőséget okozott a nuti.

Próbáld meg azt az üveget 3 majd 4 majd 5 napra elosztani, így az agyadban az lesz, hogy oké ettem, megnyugodhatok, de mégsem brutális mennyiséget dúrsz be.

Nem könnyű mértéket tartani én is imádom a nutellát, de azért egy 450 grammos üveget 4-5 napra eltudok osztani, illetve van hogy házilag készítek egészségesebb verziót.

2023. szept. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

4.: Szóval ha 25 éves koráig eszi, akkor nem teszi tönkre a szervezetét hamarabb, csak mert bivalyerős, és bírja?

Nem inkább úgy van, mint mondjuk egy új autónál, hogy a durva igénybevételt nem veszi észre, csak mert új, viszont nem 400K kilométernél lesz motorcsere, hanem 80 ezernél? Csak egy példa, lehet rossz, de gondolom átjön, hogy mit akarok mondani.

2023. szept. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! És a tök jó tanácsot 5-ös! Azt,hogy leszokjak róla,kb. el se bírom képzelni, viszont megpróbálom akkor most dupla ennyi idő alatt, azaz 4 nap megenni az egy üveget. Akkor hátha Anyum is kicsit megnyugszik.
2023. szept. 19. 16:58
 8/16 anonim ***** válasza:

4es vagyok, igen egyetértek de ha szereti most vegyük el tőle vagy mi?

Inkább a nutella őrület mint hogy drogos vagy alkesz legyen.

2023. szept. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Tudtad hogy a "Piros Mogyorós" mogyorókrém tulajdonkép Nutella? A ferrero gyártja olaszországban,ugyanabban a gyárban,ugyanazon a gépsoron.csak a címke más.Tudom hogy semmi köze a kérdésedhez...:)
2023. szept. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nincs hányingered ennyi tömény édestől?
2023. szept. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!