Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez normális? Hogyan hízhatnék...

Roxor3 kérdése:

Ez normális? Hogyan hízhatnék gyorsan és naponta mennyit? 14F vagyok :' (

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja lettem 14 éves(fiu vagyok) és 35 kiló vagyok(kb 160cm vagyok). Eszem sok mindent : hús, szalonna(de ritkán)hamburger(ritkán és pizza is hónaponta 1-szer). Tudnátok tippet adni mit ehetek??Már annyira idegesit és szeretnék olyan 50-55 kg lenni szerintetek elérhető számomra?? És válogatós vagyok pl: a zöldség gyümölcsöket szeretem, pizza,hamburger, borsó fözelék, néhány leves,rántothus ...

Tudnátok nekem irni valami tanácsot délelött suliba délután mit egyek??(nasi sincs sok és én meg nemtok venni hiába mondom h kell) FONTOS LÉGYSZI SEGITSETEK KÖSZÖNÖM SZÉPEN!!!


2010. okt. 18. 13:36
 1/7 A kérdező kommentje:
senki?? :(((( :'(((
2010. okt. 18. 13:53
 2/7 anonim válasza:
helló, én is elég vékony vagyok, most 1 év alatt sikerült híznom 12 kg -ot , én úgy gondolom, hogy a sok tej fogyasztástól történt, mivel kb 1 éve kezdtem el házi tejet inni rendszeresen és most is fokozatosan hízom. Próbáld ki hátha nálad is beválik.
2010. okt. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
naponta iszok tejet és semmi :((
2010. okt. 18. 14:04
 4/7 A kérdező kommentje:
vagy valami étrend?? reggelire suliba este délbe fött kaja délután mit egyek??? sportoljak?(suliba tesi van, meg késöbb uszás lesz)
2010. okt. 18. 14:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Tessék orvoshoz menni. Ez lehet valami anyagcsere vagy hormonális betegség is.
2010. okt. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
NEM VAGYOK BETEG!!!
2010. okt. 19. 16:03
 7/7 legyen kaktusz válasza:
mindig egyél este 6 után és nehéz ételeket de nem annyit h rosszul legyél csak mindig olyanokat amiben sok a kalória meg sok tésztát és ne sportolj sokat ha az nem segít akk nem tom mi.
2010. nov. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!