Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan vegyem rá magam hogy...

Hogyan vegyem rá magam hogy egyek? Szinte sosem vagyok éhes, van hogy naponta egyszer, de van hogy akár 2 napig nem eszek normális kaját.

Figyelt kérdés
Állítólag ez az oka hogy alig van erőm és kedvem bármihez is. Nem tudom, nem szeretek enni, van hogy csak csokit, chipset eszem napokig, de azt sem sokat.
2008. jún. 14. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem szeretsz enni? Ez így nagyon nem jó, főleg hogy csk ilyen szemeteket eszel... próbálj meg enni, de egészséges kajákat, és lehet, h orvoshoz is jobb lenne elmenni...
2008. jún. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el tudatossan táplálkozni . Határozd el hogy naponta 3-szor fogsz rendesen enni . Változatos legyen az étrended , egyél olyan dolgokat amit szeretsz . Nem írtad , hogy hány éves vagy ?Nekem is volt ilyen korszakom , egyszerűen lusta voltam enni . Aztán rájöttem , hogy enni jó , aztán jött az első gyerek és muszály volt enni meg persze főzni is és ha már megfőztem akkor ettem is ... Találd ki hogy mi az amit szivessen megennél,mi volt gyerekkorodban a kedvenc kajád ?Keresd a régi ízeket(hónapokig kutattam amíg megtaláltzam nagyanyám ízű almáspitéjét !)
2008. jún. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én egyedül nem szeretek enni és sokszor emiatt nem is ettem. Próbálj emg valakivel együtt enni, jó látni ha valaki jó étvággyal eszik, a tied is megjön tőle.

A másik meg hogy beprogramozod magadnak hogy tök mindegy mi van reggel 8kor, 13 órakor és 18 órakor eszel, akkor is ha nem vagy éhes, nem muszály sokat de egy kicsi adagot, és nem chipszet, akkor inkább műzliszeletet vagy almát, gyümölcsöt. Könnyű, ne zsíros kajákat egyél és olyat amilyet szeretsz, esetleg főzd te magad, az is segít.

2008. jún. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Próbáld ki a Béres cseppet. Sok hasznos van benne amit a chips nem tartalmaz és étvágyat is csinál. egy próbát megér. Részletek a patikusnál...

Meg tarts otthon gyümölcsöt. inkább almát,lédús gyümölcsöt egyél. A csokit nehéz emészteni,felejtsd el.

2008. jún. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz: nézesd is meg magad (hogy mi nem működik benned) - és együtt találjatok ki valami diétát is, ami segít neked.

Sok oka lehet, hogy nincs étvágyad - lehet valami betegség, de akár lelki oka is.

2008. jún. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nálam is ugyanez volt. elmentem a háziorvoshoz és kaptam tőle hetente egy injekciót. 6ot. tudom kicsit szarul hangzik meg egy picit fáj is de hidd el utána jobb lett. csak annyit kell tenned j lemés a dokihoz megmodnod h nincs étvágyad és szeretnél rá kapni valamit. amúgy az injekció amit kaptam az b 12 vitaminvolt. vagy amit már az előttem lévők leírtak. sok sikert. Puszi: É
2008. jún. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!