Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A Dorcolax Kúp okozhat valami...

A Dorcolax Kúp okozhat valami mellékhatást? Tapasztalatok, észrevételek?

Figyelt kérdés

Vagy másik, kapcsolódó kérdés; A tabletta ?


Vagy az normális, ha valaki csak ezektől tud nagyvécézni?


Ezeknek hosszútávon lehetnek negatív következményei?



2023. okt. 8. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

"Dorcolax Kúp okozhat valami mellékhatást?"

A kúp dobozában ott a betegtájékoztató, amin fel van sorolva az összes potenciális mellékhatás.

"normális, ha valaki csak ezektől tud nagyvécézni?"

Hogy lenne már normális az, ha valaki csak akkor tud szarni, ha feldug egy kúpot a seggébe?

"hosszútávon lehetnek negatív következményei?"

Persze, hogy lehetnek.

2023. okt. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem tudsz székelni, mert ezeket a szrokat használod.


A hashajtók kikapcsolják a természetes bélmozgást, plusz hozzászokhatók, így idővel már hashajtóval SEM tudsz majd szrni.


Megoldás: teljesen elhagyod, és lesz jónéhány hét nettó szenvedésed, mire a tested ismét megtanulja a normális bélperisztaltikát.

2023. okt. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Dulcolax kúp ráadásul olyan hasgörcsöket okoz, hogy én mikor egyszer kipróbáltam, hát azt hittem megszülök a klotyón, folyt rólam a hideg veríték is.
2023. okt. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Több mint 3 hónapos ez a kérdés. Miért emelted ki? Még mindig nem sikerült megtanulni olvasni, és megtekinteni a betegtájékoztatón a készítmény mellékhatásait? Még mindig nem tudsz kúp feldugás nélkül szarni, de orvos helyett névtelen kommentelőket kérdezgetsz?
jan. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!